Galaxy S5 Video Dosyaları Daha Hızlı Yol Nasıl Gönderilir

Samsung Galaxy S5, iyi bir akıllı telefondan bekleyebileceğiniz tüm özellik ve işlevlerle birlikte gelen en iyi akıllı telefonlardan biridir. Arama yapmak ve almaktan başka, Galaxy S5'lerinde birkaç görev daha gerçekleştirebilir ve bunlardan biri video dosyalarını aktarıyor. Ancak son zamanlarda, bazı Galaxy S5 kullanıcıları Dropbox veya kişisel e-postaları gibi bulut hizmetlerini kullanarak büyük video dosyalarını gönderdikleri postalara göndermeye çalıştıklarında, gönderilmeleri uzun zaman aldıklarını ve kaliteyi almanın iyi olmadığını bildirdiler.

Bir Galaxy S5 satın aldıysanız ve aynı sorunu yaşıyorsanız paniklemeyin. Burada size en hızlı Internet hızına sahip olmadan, Galaxy S5'ten Daha Hızlı Yol Video Dosyaları gönderme yöntemlerini anlatacağım.

Galaxy S5'inizle başka sorunlarla karşılaşırsanız, Technobezz'i ziyaret edin, hemen hemen tüm çözümleri bulacaksınız.

Galaxy S5'ten Daha Hızlı Bir Şekilde Video Dosyaları Gönderme

Ayrıca bkz. Galaxy S5 su hasarı sorunu nasıl

Yolları Galaxy S5'ten Daha Hızlı Bir Şekilde Video Dosyaları Gönderme

Her şeyden önce, daha hızlı bir şekilde Galaxy S5 Video Dosyaları göndermek için bir yol arıyorsanız yalnız değilsiniz. Bir çok kullanıcı aynı çözümü istiyor ve bu yüzden WeTransfer uygulaması pazara geldi. Hemen hemen tüm bulut hizmetlerinin video dosyaları üzerinde bir sınırı olması normaldir. Video dosyası boyutundaki kısıtlamalar azaltılmış olsa bile, alıcı tarafın, dosyaları yüklemek için kullanmakta olduğunuz Galaxy S5'lerinde de aynı uygulamaya sahip olması gerekir.

Bu sorunu çözen WeTransfer uygulaması sayesinde, posta yoluyla 10 GB'a kadar yüklemeye bile izin veriyor.

Tek yapmanız gereken Google Play Store'da bulunan bu uygulamayı yüklemektir. Artı nokta, uygulamanın ücretsiz olmasıdır, ancak aktarımdan sonra video kalitesi yüksek kalır.

Şimdi, artık daha hızlı bir şekilde Galaxy S5'ten Video Dosyaları Gönderme yolunu biliyorsunuz ve bu tesisin tadını çıkarın.