Galaxy S5 WhatsApp App Crashing Sorunu saptamak nasıl

WhatsApp şimdi arkadaşlarınızla sohbet etmenin en uygun yoludur. Yani eğer Galaxy S5'teki WhatsApp uygulaması Crashing Problemi ile karşı karşıya kalırsanız, onun röle çok sinir bozucu. Bazı Galaxy S5 kullanıcıları, whatsApp gruplarından birinde birden çok mesaj aldıklarında, WhatsApp'ın telefonlarında kilitlendiğini bildirdi. Ayrıca, kullanıcılar WhatsApp uygulamasında bazı kişisel kişileri sohbet ettiğinde de ortaya çıkar.

Ancak, Galaxy S5 üzerinde bu WhatsApp uygulaması Çökertme Problemi ile karşı karşıya olanlardan biri iseniz, o zaman bu yazı tam size göre.

Galaxy S5 üzerinde WhatsApp App Crashing Problemi

Ayrıca bkz. Uygulamalar nasıl kapatılır ve Galaxy S5'te tekrar başlatılması durdurulur.

Galaxy S5 WhatsApp uygulamasını çökmesini Sorunu çözmek için Adımlar

> WhatsApp'ı kullanırken tüm arka plan uygulamalarını kapatın, böylece işlem gücü temel olarak WhatsApp'a odaklanabilir. Sorunu izole etmenin bir diğer yolu, bloat ware uygulamalarını devre dışı bırakmaktır. Çok fazla kullanılmayan uygulamaları da kaldırabilirsiniz.

> WhatsApp kullanırken ikinci adım uygulama önbelleğini temizlemektir. Bunu yapmak için Uygulamalar> Ayarlar> Gizlilik> Kişisel verileri sil> Önbellek ve Çerezler> Sil'e gidin. Bu adım, WhatsApp'ı rahatsız edebilecek bir bellek çöpünün bulunmadığından emin olacaktır.

> Ayrıca WhatsApp'ı kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsiniz. Bu uygulama ile tekrar çalışmak için yeni bir başlangıç ​​verecektir.

> Tüm bu adımlar Galaxy S5'teki WhatsApp uygulaması Çökme Sorunu'nu çözemezse, son adım fabrika ayarlarına sıfırlama yapmaktır. Bu işlem tüm telefon verilerinizi silecektir, bu nedenle bu adımla devam etmeden önce telefonun verilerinin yedeğini oluşturduğunuzdan emin olun.