Galaxy S5'in Güvenliğini Nasıl Artırırsınız

Samsung Galaxy S5 bize birçok özellik sunuyor, bu yüzden sadece telefon görüşmesi yapmak ve almak dışında, bu saati değerli saatinizi yakalamak için bir alarm saati gibi birçok farklı şekilde kullanabilirsiniz ve her şeyden önce, birçok önemli belge veya dosyayı kaydedebilirsiniz. telefon. Dolayısıyla, her zaman telefonunuzu güvenceye almak isteyeceksiniz, böylece hiç kimse önemli belgelerinize erişemez.

Burada Galaxy S5'inizin güvenliğini geliştirmek için bazı adımlardan bahsedeceğim.

Ayrıca bkz. Galaxy S5'de rastgele ayrılmış WiFi bağlantısı nasıl düzeltilir

Galaxy S5'inizin güvenliğini artırmak için adımlar

Aşama 1

İlk ve en önemli adım Samsung hesabı oluşturuyor. Bazen çok rahatsız edici hale geldiğini anlıyoruz çünkü birçok kötü amaçlı yazılım Samsung'un servisiyle geliyor ancak telefonun önemli verilerinin güvenliği konusunda gerçekten endişeleniyorsanız, rahatsızlıktan kaçınmalısınız. Galaxy S5'inizde bir Samsung hesabınız varsa, telefona uzaktan erişebileceksiniz, böylece telefonun çalınması durumunda verileri silebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzda bir zil yapabilirsiniz.

Adım 2

İkinci adım şifreleme. Şifreleme yapmak, telefon verilerinizin bir saat gibi bir zaman alacaktır, ancak bu günlerde gerçekten yararlıdır. Hareket halindeyken verilerinizi güvende tutacaktır. Genellikle, telefonunuzun verileri şifrelenecek ve şifreleme tamamlandıktan sonra yalnızca verileri kullanabileceksiniz.

Aşama 3

Üçüncü adım, Galaxy S5 verilerinizin güvenliğini artırmak için parmak izini kullanmaktır. Telefonunuza her zaman erişmenize yardımcı olacak. Ayrıca, Galaxy S5'teki PayPal hesabınızı kullanarak işlem yapmak için parmak izi tarayıcısını da kullanabilirsiniz, bu şekilde kurulum çok kullanışlı hale gelir. Ama bir şey, parmak izi tarayıcınızın çalışmaması durumunda daima şifre gibi ikinci bir güvenlik katmanı ekler.

Bu adımları takip edin ve Galaxy S5'inizin güvenliğini artırın.