Galaxy S7 Edge Download Booster nasıl açılır | daha hızlı indirme yapabilmek için kolay adımlar

Download Booster, hem wifi hem de mobil veri bağlantılarını kullanarak dosyaları daha hızlı indirmenize izin veren Samsung Galaxy S7 Edge’de yararlı bir özelliktir. Download Booster sadece 30MB ve daha büyük dosyaları indirmeye çalışırken çalışır. Düzenli olarak büyük dosyaları indiren ve hızlı tutmak isteyen bir türseniz, bu özelliği kullanmanız gerekir. Öncelikle, varsayılan olarak açık olmadığı için Galaxy S7 Edge’teki İndirme Yükseltici’yi açtığınızdan emin olun.

Devam etmeden önce, size kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S7 Edge Download Booster nasıl açılır

Galaxy S7 Edge Download Booster’ı açmak basittir. Sadece bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.

    Ayarlar uygulamasını açın. Bağlantılara dokunun. Aşağı doğru kaydırın ve Diğer bağlantı ayarları öğesine dokunun. Booster’ı indirinBaşlatmayı indirinBasınlığı etkinleştirmek için düğmeyi tıklayın. İndirme Yükseltici’yi açabilmeniz için önce Wifi ve Mobil verilerinin etkinleştirilmesi gerekir.

NOT: Mobil veri tahsisatınızı aşmanız durumunda ilave ücrete tabi olabileceğinizi unutmayın.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.