Galaxy S7 Edge ses dedektörleri nasıl ayarlanır | Ağlayan Bebek veya Kapı Zili dedektörü olarak

Özel bir Ağlayan bebek detektörü veya Kapı zili detektörü kullanmayı planlıyor musunuz? Galaxy S7 Edge’iniz varsa, bunlara gerçekten gerek yok. Bu yazıda size Galaxy S7 Edge cihazına nasıl ses dedektörleri kurulacağını göstereceğiz, böylece bebek ağlama veya Kapı zili dedektörü haline gelecektir.

Devam etmeden önce, size kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S7 Edge ses dedektörleri nasıl ayarlanır | Ağlayan Bebek veya Kapı Zili dedektörü olarak

Galaxy cihazınız, yalnızca alışkın olduğunuz ağ işlevlerini değil, pratik kullanımı da sağlayabilir. Ses dedektörlerini gerçekte Galaxy S7 Edge cihazında ayarlayabilirsiniz, bu onu Bebek ağlama dedektörü ve Kapı Zili dedektörü olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir.

    Ayarlar uygulamasını açın.Tap Erişilebilirliği.Tap İşitme Cihazı.Tap Ses dedektörleri. Dikkat etmek istediğiniz dedektörün hangi tür ses tonunu seçin: Bebek ağlaması, Kapı zili dedektörü veya her ikisi. Cihazınızı Bebek ağlaması dedektörü olarak kullanmayı planlıyorsanız, uyarı sayfasını okuduğunuzdan emin olun. Bebek ağlaması dedektörünü etkinleştirmek için AÇMA’ya dokunun. Kapı Zili algılayıcısını etkinleştirmek için AÇIK’a dokunun.

Bu kadar! Umarız bu kısa öğretici, Galaxy S7 Edge’te ses dedektörlerini nasıl ayarlayacağınızı çözmenize yardımcı olur.


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.