Galaxy S7 Edge Ses Dedektörleri Nasıl Ayarlanır? | Ağlayan Bebek veya Kapı Zili dedektörü olarak!

Özel bir Ağlayan bebek detektörü veya Kapı zili detektörü kullanmayı planlıyor musunuz? Galaxy S7 Edge’iniz varsa, bunlara gerçekten gerek yok. Bu yazıda, Galaxy S7 Edge cihazına nasıl ses dedektörleri kurulacağını göstereceğiz, böylece bebek ağlama veya Kapı zili dedektörü haline gelecektir.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S7 Edge ses dedektörleri nasıl ayarlanır | Ağlayan Bebek veya Kapı Zili dedektörü olarak

Galaxy cihazınız, yalnızca alışkın olduğunuz ağ işlevlerini değil, pratik kullanımı da sağlayabilir. Ses dedektörlerini gerçekte Galaxy S7 Edge cihazında ayarlayabilirsiniz, bu onu Bebek ağlama dedektörü ve Kapı Zili dedektörü olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir.

  1. Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Erişilebilirlik öğesine dokunun.
  3. İşitme’ye dokunun.
  4. Ses dedektörleri öğesine dokunun.
  5. Dedektörün hangi ses türüne dikkat etmek istediğinizi seçin: Bebek ağlaması, Kapı zili dedektörü veya her ikisi.
  6. Açıldığında Feragatnameyi okuyun ve ONAYLA’ya dokunun. Cihazınızı Bebek ağlama dedektörü olarak kullanmayı planlıyorsanız, uyarı sayfasını okuduğunuzdan emin olun.
  7. Bebek ağlaması dedektörünü etkinleştirmek için AÇMA düğmesine dokunun.
  8. Kapı Zili algılayıcısını etkinleştirmek için AÇMA düğmesine dokunun.

Bu kadar! Bu kısa öğreticinin, Galaxy S7 Edge’de ses dedektörlerini nasıl ayarlayacağınızı çözmenize yardımcı olacağını umuyoruz.