Galaxy S7 Edge’de Swipe Up keyboard nasıl kurulur | Kaydırma veya İzleme yazmayı etkinleştir

Galaxy S7 Edge’in alışılmadık derecede büyük ekran boyutu tek elle yazmayı zorlaştırıyor. Ancak, bir elinizle yazmaya başlamak için yapabileceğiniz bir numara var. Bu, Galaxy S7 Edge’de Swipe Up klavyesini ayarlayarak. Bu özelliği kullanırsanız, parmağınızı ekrandan kaldırmadan kolayca klavyede kaydırabilirsiniz. Bu klavye türü varsayılan olarak kapalıdır, bu nedenle kullanabilmeniz için önce etkinleştirmeniz gerekir. Bu ders size bunun nasıl yapıldığını gösterecektir.

Devam etmeden önce, size kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Galaxy S7 Edge’de Swipe Up keyboard nasıl kurulur

Aşağıda, Galaxy S7 Edge’de Swipe Up keyboard kurmak için atılan adımlar bulunmaktadır:

    Ayarlar uygulamasını açın. Genel yönetim seçeneğine gidin. Dil ve giriş bölümüne gidin. Ekran klavyesini seçin. Samsung klavyesine dokunun. Akıllı yazmaya dokunun. Aşağı kaydırın ve Klavye Kaydır. Öğesine dokunun. Üç seçenek alacaksınız: Kaydırma hareketi yok, Yazmak için kaydırın, ve İmleç kontrolü. Yazmak için kaydırın veya İmleç kontrolünü seçebilirsiniz. Tercih ettiğiniz klavyeyi seçtiğinizde, Ana ekrana dönün ve denemek için mesajlaşma uygulamanızı açın.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.