Galaxy S8 Ağır Çekim Videolar Nasıl Kaydedilir

#Samsung #Galaxy # S8, mükemmel kalitede fotoğraflar çekebilen, piyasada sunulan üstün Android akıllı telefonlardan biridir. Telefon, DxOMark web sitesinde (görüntü kalitesi derecelendirmesini sağlayan bir web sitesi) 88 puan alarak, geçen yıl piyasaya sürülen en iyi akıllı telefonlarla aynı ligde yer alıyor.

S8’in bazı kimselerin bilmeyebileceği özelliklerinden biri, hazır kamera uygulamasını kullanarak ağır çekim videoları kaydedebilmesi. Bu, büyük bir etkisi olduğundan, genellikle sosyal medya web sitelerine yüklenen popüler bir video türüdür.

İlk önce bu telefonun kamera donanım özelliklerine bir göz atalım, böylece sınırlarını anlayabiliriz.

    Çift Piksel 12MP AFOIS (Optik Görüntü Sabitleme) F1.7 AçıklıkPiksel boyutu: 1.4 µmSensör boyutu: 1 / 2.55 ″ FOV: 77Max Zoom: 8x (dijital) Pro modPanoramaSlow motionHyperlapseFood modu RAW dosyası olarak kaydet

S8’in video kayıt özellikleri aşağıdaki gibidir

    30 fps1080p’de 4K video kaydı 30 fps veya 60 fps720p HD video kaydı 30 fps’de HD video kaydıVDIS (Video Dijital Görüntü Sabitleme) Dijital Zoom 8xHigh CRI LED FlashSlow Motion video desteği 240 fps’de 720p 4K video kaydı sırasında megapiksel fotoğraflar

Galaxy S8 Ağır Çekim Videolar Nasıl Kaydedilir

    Stok Kamera uygulamasını açın. Mod menüsüne erişmek için vizörden sağa kaydırın, ardından yavaş hareket seçeneğini seçin. Kaydı başlatmak için kayıt düğmesine basın. Dosyaya kaydolduktan sonra Galeri uygulamasından erişilebilir.

S8’in 720p çözünürlükte saniyede 240 kare hızında ağır çekim videolar kaydettiğine dikkat edin. Ayrıca, yeterli aydınlatma olduğundan ve videonun kaydedilmesi için telefonun mükemmel şekilde çıkması için sabit tutulduğundan emin olmalısınız.