Galaxy S8 Ağır Çekim Videolar Nasıl Kaydedilir

#Samsung #Galaxy # S8, mükemmel kalitede fotoğraflar çekebilen, piyasada sunulan üstün Android akıllı telefonlardan biridir. Telefon, DxOMark web sitesinde (görüntü kalitesi derecelendirmesini sağlayan bir web sitesi) 88 puan alarak, geçen yıl piyasaya sürülen en iyi akıllı telefonlarla aynı ligde yer alıyor.

S8’in bazı kimselerin bilmeyebileceği özelliklerinden biri, hazır kamera uygulamasını kullanarak ağır çekim videoları kaydedebilmesi. Bu, büyük bir etkisi olduğundan, genellikle sosyal medya web sitelerine yüklenen popüler bir video türüdür.

İlk önce bu telefonun kamera donanım özelliklerine bir göz atalım, böylece sınırlarını anlayabiliriz.

    Çift Piksel 12MP AFOIS (Optik Görüntü Sabitleme) F1.7 AçıklıkPiksel boyutu: 1.4 µmSensör boyutu: 1 / 2.55 ″ FOV: 77Max Zum: 8x (dijital) Pro modPanoramaSlow motionHyperlapseFood modu

S8’in video kayıt özellikleri aşağıdaki gibidir

    30 fps1080p HD video kaydı 30 fps veya 60 fps720p HD video kaydı 30 fps hızında HD video kaydıVDIS (Video Dijital Görüntü Sabitleme) Dijital Zoom 8xHigh CRI LED FlashSlow Motion video desteği 720 f için 240 fps hızda 4K video kaydı sırasında megapiksel fotoğraf oynatınOynatma ZoomVideo Konum etiketleri

Galaxy S8 Ağır Çekim Videolar Nasıl Kaydedilir

    Stok Kamera uygulamasını açın. Mod menüsüne erişmek için vizörden sağa kaydırın, daha sonra yavaş hareket seçeneğini seçin. Kaydı başlatmak için kayıt düğmesine basın. Kayıttan sonra Galeri uygulamasından dosyaya erişilebilir.

S8’in 720p çözünürlükte saniyede 240 kare hızında ağır çekim videolar kaydettiğine dikkat edin. Ayrıca, yeterli aydınlatma olduğundan ve videonun kaydedilmesi için telefonun mükemmel şekilde çıkması için sabit tutulduğundan emin olmalısınız.