Galaxy S8 Ekran Kilidi Bypass Nasıl

#Samsung #Galaxy # S8, geçen yıl piyasaya sürülen, yalnızca çok iyi performans gösteren değil aynı zamanda güvenli bir telefon olan eski bir amiral gemisi modelidir. Bu cihazın merkezinde 4 GB RAM ile birleştirilmiş bir Snapdragon 835 veya Exynos 8895 işlemci (piyasaya bağlı) bulunur. Bu, telefonun aynı anda birden fazla uygulamayı, gözle görülür bir gecikme olmadan çalıştırmasını sağlar.

Bu telefona sahip olan tüketiciler bunu sadece kişisel aktiviteleri için değil, aynı zamanda işletmeler için de kullanıyorlar. Bu cihazın sosyal medya hesaplarından, e-postalardan, bankacılık detaylarından ve daha pek çok bilgiyi saklaması şaşırtıcı değil. Telefonun kaybolması durumunda verilere herkes tarafından erişilebilme olasılığı vardır. Bunun gerçekleşmesini önlemek için, telefon verilerinizi korumak için en iyi savunma hattı olduğundan ilk önce telefonun ekran kilidini ayarlamak en iyisidir.

S8’in ekran kilidini ayarlamak için aşağıda listelenen adımları izleyin.

    Ayarlar’a gidin. Ekranı ve güvenliği kilitle> Ekran kilidi türü öğesine dokunun. Bir seçenek belirleyin ve ardından bir ekran kilidi ayarlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Aşağıdaki kilit ekranı seçeneklerini seçebilirsiniz

    Kaydırma: Kilidini açmak için ekranı kaydırın. Tarama: Daha iyi doğruluk ve güvenlik için birlikte yüz ve iris tanımayı kullanın. Yüz: Kilidi açmak için yüz tanıma özelliğini kullanın. Parmak izleri: Ekran kilidini açmak için parmak izi tanıma özelliğini kullanın.

Desen, PIN veya şifre seçeneğini seçtiğinizde ve bunu unutursanız, verilerinizi kaybetmeden telefonunuza erişmenin hala bir yolu vardır. Telefonunuz cihaza bağlı Google hesap ayrıntılarını girmenizi isteyinceye kadar yanlış düzen, PIN veya şifre girmeye devam etmeniz yeterlidir. Telefona erişmek için doğru e-posta ve şifre kombinasyonunu girmeniz yeterlidir.

Telefonuma, Telefonumu Bul özelliğini kullanarak da erişebilirsiniz. Telefonun daha önce Samsung hesabınıza kayıtlı olması gerektiğini unutmayın.

    Https://findmymobile.samsung.com/ website adresine gidin. Akıllı telefonunuza ilk elinize geldiğinde oluşturduğunuz Samsung hesabını kullanın. Kontrol panelinde, Cihazımın kilidini açma başlıklı düğmeye basın. Telefonun açık olduğundan emin olun. açın ve İnternete Wi-Fi veya etkin bir veri bağlantısı üzerinden bağlı. Web sitesinde görünen pop-up penceresini görüntülemek için Tamam’ı tıklayın.