Galaxy S8 Ekran Kilidi Bypass Nasıl

#Samsung #Galaxy # S8, geçen yıl piyasaya sürülen, sadece çok iyi performans gösteren değil aynı zamanda güvenli bir telefon olan eski bir amiral gemisi. Bu cihazın merkezinde 4 GB RAM ile birleştirilmiş bir Snapdragon 835 veya Exynos 8895 işlemci (piyasaya bağlı) bulunur. Bu, telefonun aynı anda birden fazla uygulamayı, gözle görülür bir gecikme olmadan çalıştırmasını sağlar.

Bu telefona sahip olan tüketiciler bunu sadece kişisel aktiviteleri için değil, aynı zamanda işletmeler için de kullanıyorlar. Bu cihazın sosyal medya hesaplarından, e-postalardan, bankacılık detaylarından ve daha pek çok bilgiyi saklaması şaşırtıcı değil. Telefonun kaybolması durumunda verilere herkes tarafından erişilebilme olasılığı vardır. Bunun olmasını önlemek için, telefonun ekranını korumak en iyisidir, çünkü telefon verilerinizi korumak için en iyi savunma hattı budur.

S8’in ekran kilidini ayarlamak için aşağıda listelenen adımları izleyin.

    Ayarlar’a gidin. Ekranı ve güvenliği kilitle öğesine dokunun> Ekran kilidi türü.

Aşağıdaki kilit ekranı seçeneklerini seçebilirsiniz

    Kaydır: Kilidi açmak için ekranı kaydırın. Baskı: Kilidi açmak için ekranda çizeceğiniz bir desen oluşturun. Tarama: Daha iyi doğruluk ve güvenlik için birlikte yüz ve iris tanımayı kullanın.

Desen, PIN veya şifre seçeneğini seçtiğinizde ve bunu unutursanız, verilerinizi kaybetmeden telefonunuza erişmenin hala bir yolu vardır. Telefonunuz cihaza bağlı Google hesap ayrıntılarını girmenizi isteyinceye kadar yanlış düzen, PIN veya şifre girmeye devam etmeniz yeterlidir. Telefona erişmek için doğru e-posta ve şifre kombinasyonunu girmeniz yeterlidir.

Telefonuma, Telefonumu Bul özelliğini kullanarak da erişebilirsiniz. Telefonun daha önce Samsung hesabınıza kayıtlı olması gerektiğini unutmayın.

    Https://findmymobile.samsung.com/ website adresine gidin. Akıllı telefonunuza ilk elinize geldiğinde oluşturduğunuz Samsung hesabını kullanın. Kontrol panelinde, Cihazımın kilidini açma düğmesine basın. açın ve İnternete Wi-Fi veya etkin bir veri bağlantısı üzerinden bağlı. Web sitesinde görünen pop-up penceresini görüntülemek için Tamam’ı tıklayın.