Galaxy S8 için en iyi mods

Samsung'un 2017 amiral gemisi akıllı telefonu olan Galaxy S8 ve S8 +, özellikler ve performans söz konusu olduğunda mükemmel cihazlardır. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar stok yapılandırmasından memnun değildir ve bu nedenle evde cihazlarını değiştirirler. Sonuç: Daha fazla kullanıcı memnuniyeti ve günlük kullanım kolaylığı. İşte bazı örnekler.

  • Samsung Galaxy S8: en son güncellemeler
  • Samsung Galaxy S8 incelemesi: kavisli merak

Çıkıntılı parmak izi sensörü

Galaxy S8 kadar güzel, parmak izi sensörü küçük bir tasarım başarısız oldu. Bir haptik bakış açısından, kamera penceresinin dışında söyleyemezsiniz. Bir yandan kamerada çaresizce dolaştığınızda akıllı telefonun kilidi açılmaz; Öte yandan, üzerinde yağlı parmaklarınıza sürekli bastığınızda kamera camı kirlenir, boşa zaman ve bulanık fotoğraflar elde edilmesine neden olur.

İşe yarıyor. Ve inanılmaz derecede iyi çalışıyor. Beni şimdi bir ürün geliştirme danışmanı olarak işe alabilirsin, Samsung. Haha. pic.twitter.com/QEz9ubJppS

— Quinn Nelson (@SnazzyQ)
August 7, 2017

YouTube'un fikir üreticisi Quinn Nelson'un Galaxy S8'i düştüğünde arka cam bölmesi kırıldı. Yeni bir parça emretti, kendisine yapıştı ve bunu yaparken şanslı bir hata yapıyor. İşlevine devam eden parmak izi sensörü-o zamandan beri çıkıntı yapıyor, bu da kör bir şekilde monte edilmiş kameradan ayırt edilmesini sağlıyor. Onarımları Periskop'da görebilirsiniz. video burada.

Bixby yeniden haritalama

İnsanlar her zaman Bixby düğmesini yeniden nasıl haritaya koymak istediklerinden bahsediyorlar. Sözde Bixby yeniden eşleştiricileri Play Store'da yavaş yavaş yaygınlaşıyor ve hatta bazı kök tabanlı araçlar Bixby düğmesinin yeniden eşleştirilmesine izin veriyor. Aşağıdaki uygulamalar root gerektirmez.

Bixby Button Remapper

Custom Bixby Button (S8 / S8+)

bxActions – Remap Bixby Button

Aylık güvenlik yamaları Galaxy S8 / + için piyasaya sürüldüğünden maalesef bu uygulamalar etkisiz hale getiriliyor. Samsung, gereksiz ve zorunlu asistanı atlatmaktan hoşlanmaz. Bu nedenle, maalesef seçeneklerden hiçbirini gerçekten uzun vadeli bir çözüm olarak önerebiliriz.

Bixby can’t do anything against Google Assistant yet. / © AndroidPIT

Gezinme düğmeleri için yeni renkler

Samsung nihayetinde kapasitif düğmeleri ekrandaki navigasyonla değiştirdiğinden, yeni seçeneklere sahibiz. Bir yandan, siparişi, son uygulamaların varsayılan Samsung yapılandırmasından / home / back to endüstri standardı geri / ev / son uygulamalar düzenlemesine geri çevirebiliriz. Öte yandan, düğmelerin arkasındaki çubuğun rengini serbestçe tanımlayabiliriz.

$ adb shell
$ settings put global navigationbar_color -317057255
$ settings put global navigationbar_current_color -317057255

Önceki ayarlar değiştirilebilir iken, rengini değiştirmek için mevcut renk seçeneklerini artırmak için bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Hata ayıklama arabirimini ve ADB kabuğunu kullanarak gezinti çubuğu rengini bilgisayarınızdan akıllı telefonunuza değiştirmek için bir komut gönderebilirsiniz. Renkler ve renkleri değiştirmek için gereken adımlarla ilgili daha fazla bilgi keşfedici ve XDA üyesi haksancan tarafından açıklanmaktadır.

S8 modlarınız

Galaxy S8'inizi nasıl yükselttiniz? Ayrıca cihazınızı kök salmak için dalabilir miydiniz yoksa Galaxy S8'inizi şartnameler dahilinde değiştirmeyi mi tercih ediyorsunuz? Görüşler bölümünde deneyimlerimizi bizimle paylaşın.

Samsung Galaxy S8 nereden alınır

  1. Yeni CAT S60 FLIR Termal Kamera Çift SIM Su Geçirmez Kilitli – EU / RoW varyant £ 429.00 £ 429.00 toplamı talep et.