Galaxy S8'niz için bir DIY şeffaf cam geri

Kavisli camı ve ekranının etrafındaki ince çerçeveleri ile Samsung Galaxy S8, gerçek bir göz alıcı bu şüphesiz bu konuda. Ancak, daha da iyi hale getirebilirsiniz – daha şeffaf bir görünüme hayranı iseniz.

  • Samsung Galaxy S8 incelemesi – kavisli merak
  • Samsung Galaxy S8 dijital fotoğraf makinesinde ne kadar çok suistimal edilebiliyor?

Şüphesiz Nintendo Gameboy, günümüzde hatırlanacak yaşta olanlarınız için oyun dünyasında yaşanacak en müthiş şeydi. Şimdi, Galaxy S8'in Nintendo'nun izinden gittiği görülüyor – gayri resmi olarak. Samsung'un kendisi şeffaf bir S8 sunmuyor ancak küçük bir DIY ve geçersiz kılma garantisi ile kendinize ait bir S8 oluşturabilirsiniz. Vlogger JerryRigEverthing, Galaxy S8 için boya tineri için birkaç dolarlık düşük ve düşük maliyetle nasıl şeffaf bir arka oluşturduğunuzu bize gösteriyor.

 

Galaxy S8'in (veya S8 +) arka kısmı kaldırıldıktan sonra, sırtına yapıştırılmış bazı bileşenleri kaldırmanız yeterlidir. Sonra boya inceltici sihirini yapar. Boya inceltici, serbestçe uygulandığında verniği camdan sıyırır. Bu noktada, alttaki filmi camdan sıyırtabilirsiniz. Yaklaşık beş dakika çalıştıktan sonra, şeffaf bir cam geri bırakılır. İlginç bir şekilde Samsung'un logosu tüm sürecin koşullarını koruyor.

Telefonu bir araya getirirken, parmak izi algılayıcısını orijinal yerine geri yerleştirmeyi unutmamak önemlidir. Kablo nispeten kısa, bu nedenle bunu yapmak için özel bir araç gerekiyor. Telefonu yapışkanla değiştirirken çabuk olmalı ve cihazın tek seferde takıldığından emin olmanız gerekir – aksi halde yapışkanı kaldırmanız ve tekrar deneymeniz gerekecektir. Telefonunuzu bu şekilde değiştirmenin dezavantajı, Galaxy S8'inizin artık en azından resmen değil, suya ve toza dirençli olmaması ve garantinin geçersiz kılınmasıdır.

Ne düşünüyorsun? Bunu dener misiniz?

Kaynak: JerryRigEverything