Galaxy S9 Ekran Kilidi Bypass Nasıl

Android 8.0 Oreo, cep telefonunda mevcut en güvenli işletim sistemlerinden biridir. #Samsung #Galaxy # S9, bu Android sürümünü kutudan çıkarmadan çalıştıran en son modellerden biridir. Sadece bu yıl piyasaya sürülen bu telefon, üstün özellikleri nedeniyle tüketiciler arasında popüler. Telefonun çoklu uygulamaları kolaylıkla çalıştırmasını sağlayan 4 GB RAM ile birlikte güçlü bir işlemciye (Snapdragon 845 veya Exynos 9810) sahiptir.

Çünkü bu kolayca taşınabilecek güçlü bir telefon, çeşitli kişisel veriler için bir depolama birimi haline geldi. Bu telefonla e-postalarına, sosyal medya sitelerine ve kısa mesajlarına erişebilirsin. Telefonda yüklü bankacılık uygulamalarınız varsa, o zaman cihazla çevrimiçi bankacılık yapabilirsiniz. Telefon sahipleri, bir ekran kilidiyle güvence altına alınabildiklerinden, veri sızıntılarından endişe duymaları gerekmez.

S9’da ekran kilidini ayarlamak kolaydır. Aşağıda listelenen adımları uygulayarak telefonu yetkisiz erişime karşı koruyabilirsiniz.

    Ayarlar’a gidin. Ekranı ve güvenliği kilitle> Ekran kilidi türü öğesine dokunun. Bir seçenek belirleyin ve ardından bir ekran kilidi ayarlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Aşağıdaki kilit ekranı seçeneklerini seçebilirsiniz

    Kaydırma: Ekran kilidini açmak için ekranı kaydırın. Tarama: Daha iyi doğruluk ve güvenlik için birlikte yüz ve iris tanımayı kullanın.

Ya Galaxy S9’da ekran kilidini ayarladıysanız ve unuttuysanız? Bu, ekran kilidiniz olarak bir desen, PIN veya şifre kullandıysanız geçerlidir. Yanlış bir düzen, PIN veya şifreyi belirli bir süre (genellikle 20 kez) girmeniz yeterlidir. Daha sonra cihazın kilidini açmak için telefona bağlı Google kimlik bilgilerini girmeniz istenir. Doğru e-posta ve şifre kombinasyonunu girdikten sonra telefonunuza erişebileceksiniz.

Telefonda bir Samsung hesabı kurduysanız, telefonun kilidini açmak için Telefonumu Bul özelliğini de kullanabilirsiniz.

    Https://findmymobile.samsung.com/ website adresine gidin. Akıllı telefonunuza ilk elinize geldiğinde oluşturduğunuz Samsung hesabını kullanarak oturum açın. Kontrol panelinde, Cihazımın kilidini açma başlıklı düğmeye basın. Telefonun açık olduğundan emin olun. açın ve İnternete Wi-Fi veya etkin bir veri bağlantısı üzerinden bağlı. Web sitesinde görünen pop-up penceresini görüntülemek için Tamam’ı tıklayın.