Galaxy S9 ve S9 + ‘da Geliştirici Modunu Etkinleştirme +

Ortalama bir akıllı telefon kullanıcısı genellikle Samsung Galaxy S9 / S9 + menü seçeneklerinden memnun kalacak. Aslında, görünen menü çoğu tüketici için fazlasıyla yeterli. Ancak, telefonları üzerinde daha fazla kontrole ihtiyaç duyacak gelişmiş akıllı telefon kullanıcıları var, bu yüzden geliştirici modu adı verilen gizli bir menü telefonda etkinleştirilebilir.

    Samsung Galaxy S9 / S9 Plus cihazınızı açın. Samsung S9 “Uygulama” simgesine gidin ve Ayarları Aç seçeneğine gidin. Ayarlar seçeneğinde, Telefon hakkında seçeneğini seçin, ardından Yazılım Bilgileri öğesini seçin. “Geliştirici modu etkinleştirildi” diyen bir mesaj. Geri düğmesini seçin; Ayarlar altındaki Geliştirici seçenekleri menüsünü göreceksiniz ve Geliştirici seçeneklerini seçin.

Geliştirici Moduna eriştikten sonra yapabileceğiniz birçok faydalı şey vardır.

    USB Hata Ayıklamasını Etkinleştir: Telefonun yazılımını yükseltecek, özel bir ROM kuracak veya telefonu bir Android hata ayıklama aracına bağlayacaksanız bu gereklidir. Arka plan işlemlerini sınırlandırın: Telefonun maksimum performansını sıkıştırmak istiyorsanız daha sonra arka planda çalışan uygulama sayısını sınırlayabilirsiniz. Cihaz animasyonlarını hızlandırın GPS konumunu sahte yapın