Galaxy S9’da Sesli Mesaj Nasıl Kurulur

#Samsung #Galaxy # S9, bugün piyasada bulunan en özellikli akıllı telefon modellerinden biridir. Temelde cebinize sığabilecek küçük bir bilgisayardır. Bu telefonun bir çok insanın sürekli olarak kullandığı bir özelliği de sesli mesaj işlevidir. Düzgün ayarlandığında, aramalar sesli mesajınıza yönlendirileceği için herhangi bir nedenle telefonunuzu cevaplayamazsanız önemli aramaları kaçırmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu telefonun sesli posta özelliğini ayarlamak oldukça kolaydır. Aşağıda gerçekleştirmeniz gereken adımları listeledik.

Galaxy S9’da Sesli Mesaj Nasıl Kurulur

    Sesli postanızı aramak ve bağlanmak için cihazınızın tuş takımındaki 1 tuşunu basılı tutun. Yeni sesli posta hesabınıza ilk kez eriştiğinizde, cep telefonu numaranızın son dört hanesini kullanın. İstendiğinde bir şifre oluşturun. Parolanız 4 – 7 basamaklı herhangi bir kod olabilir. İyi bir şifre, hatırlamanız kolay, ancak başkalarının tahmin etmesi zor olan bir şifredir. Sorulduğunda, karşılama mesajınızı ve adınızı kaydedin. Sesli mesajınız artık kullanıma hazırdır.

Sesli mesajınızda kullandığınız karşılama mesajını değiştirmek isterseniz

    Sesli postanızı aramak ve bağlanmak için cihazınızın tuş takımındaki 1 tuşunu basılı tutun. Ana menüye erişmek için * tuşuna basın. Tebrik menüsüne erişmek için 3 tuşuna basın. Yeni bir tebrik kaydetmek için 2 tuşuna basın. Mevcut bir karşılama mesajını değiştiriyorsanız, önce mevcut kayıt oynatılır. İstendiğinde karşılama mesajınızı kaydedin. Kaydetmeyi bitirdiğinizde # tuşuna basın. Kaydınızı sesli mesaj karşılama olarak ayarlamak için 1 tuşuna basın.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuyoruz, ancak hızlı bir yanıt garanti edemiyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.