Galaxy S9’da sesli posta nasıl kurulur

Günümüzde herkes internet üzerinden bağlandığından beri telesekreter servisini yalnızca birkaçı kullanmaktadır. Bu nedenle, birisini aradığınızda ve telefon katılımsız görünüyorsa, Twitter ya da Facebook veya diğer sosyal medya uygulamaları aracılığıyla onlarla iletişim kurmak neredeyse otomatiktir. Ancak, bir sesli postadan gerçekten ayrılmanız gereken zamanlar vardır ve bu zaman geldiğinde, sesli postanızı Samsung Galaxy S9 cihazınıza düzgün bir şekilde yerleştirmeniz daha iyidir.

Telesekreter servisini telefonunuzda başarıyla ayarlamak için aşağıdaki adımları izleyin.

    Telefon Uygulamasını Başlatın. Telesekreter, telefon uygulamasına gömülü bir özelliktir ve bu sayede uygulamanın içinden erişebilirsiniz. Şimdi, ekranın sağ alt köşesinde bulunan Tuş Takımına dokunabilirsiniz. Çevirici üzerindeki 1 numaralı numarayı basılı tutun. Hizmeti daha önce ayarlamadıysanız, muhtemelen “Kartta hiçbir sesli posta numarası yok” mesajını alırsınız. Bununla birlikte, önceden ayarlanmışsa, tamamen kurulmasına ilişkin talimatlar için talimatları izleyin. İstendiğinde sesli posta şifrenizi girin. Telesekretere ulaştığınızda, sadece sesli posta numarasını girin. Şimdi, ” Telesekreter numarası. ”Telesekreter numarasını girin ve“ Tamam ”ı seçin. Telesekreterinizi kontrol etmek için, 2-4 adımları tekrarlayın.

Not: Telesekreterinizi cihazınıza ayarlarken, adımlar bulunduğunuz taşıyıcıya göre değişebilir.

Umarım bu nasıl yapılır yazısı size bir şekilde yardımcı olmuştur. Lütfen bu yazıyı arkadaşlarınızla veya aynı sorunları yaşayan insanlarla paylaşarak bu sözcüğü paylaşmamıza yardımcı olun. Okuduğunuz için teşekkürler!