Galaxy’de TV’ye Aynaya Nasıl Bakılır 9 Not Samsung Smart View Uygulamasını Kullanma

#Samsung #Galaxy # Note9 muhtemelen bugün alabileceğiniz en iyi Android akıllı telefon. Bu telefon, tüketicilere daha iyi bir Android deneyimi sunmak için geçen yıl yayımlanan şaşırtıcı Not 8’i geliştiriyor. Bu cihazın temel özelliklerinden bazıları 6.4 inçlik Süper AMOLED ekran, 8GB RAM’li Snapdragon 845 işlemci, OIS’li çift 12MP arka kamera ve sadece birkaç isim vermek için büyük kapasiteli 4000 mAh pil.

Telefonun sahip olduğu büyük ekranla bile, telefon içeriğinizi daha büyük bir kitleyle paylaşmak isteyebileceğiniz durumlar vardır. Bu, Samsung Smart View uygulamasını kullanıyorsanız, telefonun içeriğini TV’nize yansıtarak yapılabilir. Bunu başarmak için ekran yansıtmaya izin veren bir TV’niz olması gerekir. En yeni Samsung TV setlerinden bazıları bu özelliğe sahiptir. Herhangi bir TV’yi, HDMI bağlantı noktasına takılı bir Chromecast ile de kullanabilirsiniz.

Ön koşullar: TV ve telefonunuzun aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun. Bazı TV modelleri ayrıca giriş modunu manuel olarak değiştirmenizi veya ekran yansıtmayı açmanızı gerektirir.

Galaxy Note 9’daki Aynayı Ekrana Nasıl Aktarırsınız 9

    İki parmağınızı kullanarak ekranın üstünden aşağı doğru kaydırın. Akıllı Görünüm simgesini arayın ve üzerine dokunun. Telefonunuzun bağlanmasını istediğiniz cihaza dokunun (TV’nin adı telefon ekranında görünecektir). bağlanan mobil cihaz ekranınız şimdi televizyonda gösterilecektir.

Artık telefonunuzun içeriğini TV’nizde izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Fotoğrafları veya videoları çok büyük bir ekranda görüntülemek istiyorsanız bu özellik harikadır. Telefonunuzda oyun oynarken TV’nizi ekran olarak da kullanabilirsiniz, ancak bunu yaparken bazı gecikmeler yaşanacaktır.