Garmin Fenix 5 Plus cihazınız güncellenmiyorsa ne yapmalısınız?

Ürün yazılımı güncellemeleri, genellikle düzeltmeler ve güvenlik düzeltme ekleri içerdiğinden ve Garmin Fenix 5 Plus cihazınız için de geçerli olduğu için çok önemlidir. Garmin, şimdi ve ardından kullanıcı tarafından bildirilen sorunları gidermek için güncellemeler başlatıyor. Ancak, cihazlarını güncelleyemediklerini bildiren kullanıcılar vardı ve bu gerçekten bir hata oldu.

Bu yazıda, firmware'ini güncellemeyen Garmin Fenix 5 Plus cihazında sorun giderme konusunda size yol göstereceğim. Bu sorunun en yaygın ve etkili çözümlerini sizlerle paylaşacağım. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz, bu makale size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Hareket etmeden önce, farklı bir soruna bir çözüm arıyorsanız, o zaman bu cihazla ilgili en yaygın sorunlardan bazılarını ele aldığımız için Fenix 5 Plus sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Sizinkine benzer sorunları bulun ve çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın.

Fenix 5 Plus'ınız güncellenmiyorsa yapmanız gerekenler:

  1. Hem akıllı telefonunuzu hem de smartwatch'ınızı yeniden başlatın.
  2. Her iki cihazın da uygun şekilde bağlandığından emin olun.
  3. Garmin Connect Mobile Kullanarak Yazılımı güncellemeyi deneyin.
  4. Garmin Express'i Kullanarak Yazılımı Güncelleyin.

Fenix 5 Plus'ınız yazılımını güncellemiyorsa yapmanız gereken ilk şey, hem telefonunuzu hem de saatinizi yeniden başlatmanızdır. Bu, her iki cihazın anılarını yenileyecek ve yapmanız gereken tek şey olabilir. Bunu indirmek için bir bellenim güncellemesi olduğunu doğruladıktan sonra yapmanız gerekir.

Yeniden başlattıktan sonra, cihazlar arasındaki bağlantının sağlam olduğundan emin olun. Smartwatch'larınız bildirim alabilmeli ve diğer servisler özellikle smartphone ile çalışanlara düzgün çalışmalıdır. Telefonunuzdaki Bluetooth'u kapatmayı ve bağlantıyı yenilemeyi tekrar etkinleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Bir Garmin hesabınız olduğu sürece, yeni güncelleme mevcutsa Garmin Connect Mobile uygulaması saatinizi otomatik olarak günceller. Ancak bu işe yaramazsa, bilgisayarınızdaki Garmin Express'i kullanarak Fenix 5 Plus'ınızı güncellemeyi deneyin. Cihazınızın yazılımını güncelleyebilmeniz için Garmin Express uygulamasını indirip yüklemeniz ve cihazınızı eklemeniz gerekir.

  1. USB kablosunu kullanarak cihazı bilgisayarınıza bağlayın.
  2. Yeni bir yazılım olduğunda, Garmin Express uygulaması onu cihazınıza gönderir.
  3. Garmin Express uygulaması güncellemeyi göndermeyi tamamladıktan sonra, cihazı bilgisayarınızdan çıkarın.
  4. Cihazınız güncellemeyi yükler.

Umarım, cihazınızdaki sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

İLGİLİ POSTLAR:

  • Telefondan bildirim alamayan Garmin Fenix 5 Plus ile ne yapmalı
  • Nasıl senkronize değil Garmin Fenix 5 Plus düzeltmek için