Garmin Fenix 5 Plus’ınız güncellenmiyorsa ne yapmalı

Bellenim güncellemeleri çok sık düzeltmeler ve güvenlik düzeltme eki içerdiğinden çok önemlidir ve Garmin Fenix 5 Plus’ınız için de geçerlidir. Garmin, kullanıcı tarafından bildirilen sorunları ele almak için ara sıra güncellemeler yapar. Ancak, cihazlarını güncelleyemediklerini bildiren kullanıcılar vardı ve bu gerçekten bir hata.

Bu yazıda, ürün yazılımını güncellemeyen Garmin Fenix 5 Plus’ınızda sorun gidermede size yol göstereceğim. Bu soruna en yaygın ve etkili çözümleri sizinle paylaşacağım. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz, bu makale size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Hareket etmeden önce, farklı bir soruna bir çözüm arıyorsanız, bu cihazla ilgili en yaygın sorunlardan bazılarını zaten ele aldığımız için Fenix 5 Plus sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Sizinkine benzer ve çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın.

Fenix 5 Plus’ınız güncellenmiyorsa yapmanız gerekenler …

    Hem akıllı telefonunuzu hem de akıllı saatinizi yeniden başlatın.Her iki cihazın da doğru şekilde bağlandığından emin olun. Garmin Connect Mobile Kullanarak Yazılımı güncellemeyi deneyin. Garmin Express Kullanarak Yazılımı güncelleyin.

Fenix 5 Plus yazılımınızı güncellemiyorsa yapmanız gereken ilk şey, hem telefonunuzu hem de saati yeniden başlatmaktır. Bu, her iki cihazın anılarını yenileyecek ve yapmanız gereken tek şey bu olabilir. İndirilebilecek bir ürün yazılımı güncellemesi olduğunu doğruladıktan sonra bunu yapmanız gerekir.

Yeniden başlattıktan sonra, cihazlar arasındaki bağlantının sabit olduğundan emin olun. Akıllı saatiniz bildirimler alabilmelidir ve diğer servisler özellikle akıllı telefonla çalışanlar olmak üzere düzgün çalışmalıdır. Telefonunuzdaki Bluetooth’u kapatmayı ve bağlantıyı yenilemeyi tekrar etkinleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Bir Garmin hesabınız olduğu sürece, Garmin Connect Mobile uygulaması yeni güncelleme mevcutsa saatinizi otomatik olarak güncelleyecektir. Ancak bu işe yaramazsa, bilgisayarınızda Garmin Express kullanarak Fenix 5 Plus’ınızı güncellemeyi deneyin. Cihaz yazılımınızı güncelleyebilmeniz için Garmin Express uygulamasını indirip yüklemeniz ve cihazınızı eklemeniz gerekir.

    USB kablosunu kullanarak cihazı bilgisayarınıza bağlayın. Yeni yazılım mevcut olduğunda, Garmin Express uygulaması cihazı cihazınıza gönderir. Garmin Express uygulaması güncellemeyi göndermeyi bitirdikten sonra, cihazı bilgisayarınızdan ayırın.

Umarım sorunu cihazınızla çözmenize yardımcı olabiliriz. Kelimeyi yaymamıza yardımcı olsaydınız çok memnun oluruz, bu yüzden yararlı bulduysanız lütfen bu yayını paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

İLGİLİ YAZILAR:

    Telefondan bildirim alamayan Garmin Fenix 5 Plus ile ne yapmalıSenkronize olmayan Garmin Fenix 5 Plus nasıl düzeltilir?