Garmin Forerunner 645 Music’iniz açılmazsa ne yapmalı

Garmin Forerunner 645 Music gibi akıllı telefonlar ve giyilebilir cihazlar bataryalarına her zaman güvenir ve boşalmış bir bataryaya sahip olmak çoğu zaman şarj cihazlarına bağlandığında hemen yanıt verdikleri için gerçekten sorun değildir. Sorun bazen cihazınızın şarj cihazına bağlı olsa bile açılmaması veya yanıt vermemesidir.

Bu yazıda, açılmayacak Forerunner 645 Müziğinizde sorun gidermede size yol göstereceğim. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer sorunlarınız varsa, bu makale size bir şekilde yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Farklı bir soruna çözüm arayanlar için, Forerunner 645 Müzik sorun giderme sayfamızı ziyaret edin, çünkü en yaygın sorunlardan bazılarını zaten ele aldık veya çözdük. Yayınladığımız endişeleriniz konusunda size yardımcı olabilecek makaleler zaten olabilir. Bu sayfada gezinmeye zaman ayırın ve kendinizinkine benzer sorunları bulun. Bundan sonra hala yardıma ihtiyacınız varsa, anketimizi doldurun ve gönder’i tıklayın.

Şimdi, Forerunner 645 Müziğiniz artık açılmazsa yapmanız gereken şeyler…

Garmin Forerunner 645 Music’inizi yeniden başlatmaya zorlayın. Başka bir şeyden önce, genellikle bu tür bir sorunun en etkili çözümü olduğu için zorla yeniden başlatmayı gerçekleştirin.

    Işığı 15 saniye basılı tutun. Cihaz kapanır. Cihazı açmak için IŞIK düğmesini bir saniye basılı tutun.

Cihaz bundan sonra gerçekten açılırsa, sorunun sonu gelir. Bununla birlikte, bir daha olmayacağının garantisi yoktur, ancak eğer olursa, en azından ne yapacağınızı zaten biliyorsunuzdur. Bu tür bir sorun devam ederse cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamak da en iyisidir.

Şarj edin ve gücü yeniden başlatın. Sorunun, sistem çökmesine neden olabilecek boşalmış bir pilden kaynaklanması her zaman mümkündür. Bu nedenle, cihazınız yanıt vermese bile bir güç kaynağına bağlayın. Ardından şarj sırasında yeniden başlatmaya zorlamak için yukarıdaki prosedürün aynısını uygulayın.

Bu prosedürler böyle bir sorunu çözmek için yeterlidir. Bununla birlikte, sorun bundan sonra devam ederse, destek aramanın veya cihazı bir servis merkezine getirmenin zamanı gelmiştir.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak veya sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek veya bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.

İLGİLİ YAZILAR:

    Garmin Forerunner 645 Müzik telefondan bildirim almıyor Garmin Forerunner 645 nasıl şarj edilmiyor Garmin Forerunner 645 Senkronize olmayan müzik nasıl düzeltilir