Garmin Forerunner 645 Music açılmıyorsa ne yapmalısınız?

Garmin Forerunner 645 Music’iniz gibi akıllı telefonlar ve giyilebilir cihazlar her zaman bataryalarına güveniyor ve boşalmış bir bataryaya sahip olmak, çoğu zaman şarj cihazlarına bağlandığında hemen yanıt verdikleri için sorun değil. Sorun bazen, şarj cihazına bağlı olsa bile cihazınızın açılmaması veya yanıt vermemesidir.

Bu yazıda, açılmayacak Forerunner 645 Music için sorun giderme konusunda rehberlik edeceğim. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer sorunlar yaşıyorsanız, bu makalenin bir şekilde size yardımcı olması için okumaya devam edin.

Farklı bir soruna çözüm arayanlar için, en yaygın sorunların bazılarını çözmüş veya çözmüş olduğumuz için Forerunner 645 Müzik sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Endişeniz konusunda size yardımcı olabilecek yayınlanmış makaleler olabilir. Bu sayfaya göz atmak için zaman ayırın ve kendinizinkine benzer sorunları bulun. Bundan sonra hala yardıma ihtiyacınız varsa, anket formumuzu doldurun ve gönder düğmesine basın.

Şimdi, Forerunner 645 Music’iniz artık açılmıyorsa yapmanız gerekenler…

Garmin Forerunner 645 Music’inizi yeniden başlatmaya zorlayın . Her şeyden önce, zorla yeniden başlatmayı ilk olarak gerçekleştirin, çünkü bu tür sorunlara genellikle en etkili çözümdür.

  1. IŞIK 15 saniye basılı tutun.
  2. Cihaz kapanıyor.
  3. Cihazı açmak için LIGHT tuşunu bir saniye basılı tutun.

Cihaz bundan sonra gerçekten açılırsa, o zaman sorunun sonu olur. Bununla birlikte, bir daha olmayacağının garantisi yok, ancak gerçekleşirse, en azından ne yapacağını zaten biliyorsun. Bu tür bir sorun devam ederse, cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamak en iyisi olacaktır.

Şarj ve kuvveti yeniden başlat . Soruna, sistemin çökmesine de neden olabilecek boş bir batarya neden olabilir. Bu nedenle, cihazınız yanıt vermese bile bir güç kaynağına bağlayın. Ardından, şarj işlemi sırasında yeniden başlatmayı zorlamak için yukarıdaki prosedürü uygulayın.

Bu prosedürler böyle bir sorunu çözmek için yeterlidir. Ancak, sorun bundan sonra devam ederse, destek çağırma veya cihazı bir servis merkezine getirme zamanı.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek sözleri yayınlayın.

İLGİLİ POSTLAR:

  • Garmin Forerunner 645 Müzik, telefondan bildirim almıyor
  • Garmin Forerunner 645 şarj edilmeyen müzik düzeltmek için nasıl
  • Senkronize olmayan Garmin Forerunner 645 Music nasıl düzeltilir