Garmin Forerunner 645 Müzik, telefondan bildirim almıyor

Garmin Forerunner 645 Music'inizi akıllı telefonunuza bağladığınızda tadını çıkarabileceğiniz özelliklerden biri, saatinizden telefonunuzdan bildirim alabilmenizdir. Ancak bazı kullanıcılar bildirim alamamaktan şikayetçi olmuşlardır ve bu tür bir sorun, saatin telefonla bağlantısı veya küçük bir sorun nedeniyle olabilir.

Bu yazıda, artık smartphone'unuzdan bildirim almayan Forerunner 645 Music için sorun giderme konusunda rehberlik edeceğim. Bu nedenle, bu sorunu yaşayan kullanıcılardan biriyseniz, bu makalenin size bir şekilde yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Farklı bir soruna çözüm arayan kullanıcılar için, bu cihazla ilgili en sık karşılaşılan sorunların bir kısmını çözdüğümüz için Forerunner 645 Music sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Sorununuzla ilgili size yardımcı olabilecek makaleleri daha önce yayınlamış olabiliriz; bu nedenle, bu sayfaya göz gezdirmek için biraz zaman ayırın ve kendinize benzer sorunları bulun. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, anket formumuzu doldurarak ve gönderdikten sonra vurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Forerunner 645 Music telefonunuz artık telefonunuzdan bildirim almıyorsa yapmanız gerekenler:

Telefonunuzu ve Forerunner 645 Music'inizi yeniden başlatın . Sorunları senkronize etmek söz konusu olduğunda, ilgili cihazların anılarını tazeleyerek sorun gidermenize başlamanız en iyisidir. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken onları yeniden başlatmak. Bu nedenle, önce telefonunuzu yeniden başlatın ve aktif hale geldiğinde, Forerunner 645 Music'i kapatın ve tekrar açın. Bundan sonra, bildirimlerin iyi çalışıp çalışmadığını kontrol etmeye çalışın.

Saatinizin telefonunuzla eşlendiğinden emin olun . Bluetooth bildirimlerinin çalışması için saatiniz, telefonunuza bağlı tek cihaz olmalıdır. Telefonunuz diğer Bluetooth aksesuarlarıyla eşleştirildiyse, bunları eşleştirin ve saatinizin akıllı telefonunuzla çalışmasını sağlayın.

Garmin Connect Mobile uygulamasını kapatmaya zorlayın ve tekrar açın . Uygulamayı ve tüm hizmetlerini yenilemenin en iyi yoludur. Akıllı telefonunuzda Garmin Connect uygulamasını kapatın ve tekrar açın. Ardından ayarları iki kez kontrol edin.

Fabrika ayarlarına geri dön Garmin Forerunner 645 Music . Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra cihazınız hala telefonunuzdan bildirim almıyorsa, sıfırlama zamanı gelmiştir. Sıfırlamak, varsayılan ayarlarına ve yapılandırmasına geri getirecektir. Bildirilen sorunların çoğu bir sıfırlama ile giderildi, bu nedenle yapmanız gereken son şey bu olmalı.

  1. Gecikmek.
  2. Ayarlar> Sistem> Sıfırla'yı seçin.
  3. Tüm cihaz ayarlarını fabrika varsayılan değerlerine sıfırlamak, tüm etkinlik bilgilerini ve kayıtlı müzikleri silmek için Veri Sil ve Ayarları Sıfırla'yı seçin.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da takip ederek sözleri yayınlayın.