Gmail Hatası 707 Nasıl Onarılır

Gmail, tüm dünyada 425 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip en çok kullanılan hizmet sağlayıcılarından biridir. Ama hiçbir şeyin problemsiz olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla, bazen Gmail'de de hata meydana gelir. Gmail hatası 707, birçok kullanıcının karşılaştığı yaygın hatalardan biridir ve problem, birisine bir posta göndermeye çalıştığınızda ortaya çıkar.

Gmail hatası, bazı etkinleştirilmiş laboratuvarlar nedeniyle posta gönderme sırasında gerçekleşir. Ama aynı problem seninle olursa paniklemeyin. Olası çözüm adımları burada tartışılmaktadır.

Ayrıca bkz. Galaxy S4'teki Gmail uygulamasından e-posta hesabı nasıl silinir?

Gmail hatası 707 hatası düzeltmek için adımlar

Bazı insanlar “Oops… sistemde bir sorun var (# 707)” hatası alıyor ve bazı insanlar “Sunucu hatası oluştu ve posta gönderilmiyor” (Hata 707) ”. Bu iki hatanın çözümü de aynıdır ve burada adımlar şunlardır:

> İlk önce Gmail hesabınıza giriş yapın. Ardından Dişli Kutusuna (bir zil simgesi) tıklayın ve Ayarların seçilmesi gerekiyor.

> Ayarlar altında, sağ tarafta Labs sekmesini bulacaksınız. Bu sekmeyi tıklayın.

> Şimdi Arkaplan Gönderim'i aramanız gerekiyor. Arkaplan Gönderim'i bulmak için sayfayı aşağı kaydırabilirsiniz. Etkinleştir ve Devre Dışı Bırak iki seçenek olacak, Devre Dışı Bırak'ı seçin.

Artık 707 hatası olmadan e-posta gönderebileceksiniz. Ancak, yukarıdaki adımları izledikten sonra, hata oluşursa, aşağıdaki adımları izleyin:

> Tarayıcınızı en son sürüme güncelleyin.

> Çerezleri ve önbelleği temizle.

> Google Chrome kullanıyorsanız Firefox ve uzantılar için tarayıcı reklamlarını devre dışı bırakmanız ve ardından tarayıcıyı tekrar başlatmanız gerekir.

> Virüs denetleyicisini geçici olarak devre dışı bırakın.

> Hata devam ederse başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

> Sorun çözülmezse, Gmail'in Temel Sürümünü kullanın.