Gmail Mesajlaşma Birini Engelleme Hızlı ve Kolay Yolu

Belirli bir kişiden e-posta almaktan yoruldunuz mu? E-postayı spam olarak işaretlemek yeterli değilse, belirli gönderenlerden gelen iletileri iyi bir şekilde engelleyebilirsiniz. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Gmail iletisinde bir kişiyi nasıl engelleyeceğinizi göstereceğiz.

Bilgisayarınız veya Android cihazınızla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Gmail İletisinde Birini Engelleme

Masaüstünden

    Gmail.com’a gidin, ardından e-posta adresinizi veya telefon numaranızı girin ve İleri’yi tıklayın. Şifrenizi girin ve İleri’yi tıklayın. Engellemek istediğiniz kişiden e-postayı açın ve gönderenin adının en sağındaki üç noktayı tıklayın. Açılan listeden (Gönderen Adı) engelle. Onaylamak için Engelle’ye basın.Bu kişiden e-posta almayı durduracaksınız

Kişinin engellemesini kaldırmak için

    Gelen kutunuzun sağ üst tarafındaki dişli çark Ayarları simgesini tıklayın. Engellemeyi kaldırmak istediğiniz gönderenin satırının sonundaki Engellemeyi kaldır’ı tıklayın.

Gmail uygulamasından

    Android telefonunuzda veya tabletinizde Gmail uygulamasını açın. Mesajı açın. Mesajın sağ üst kısmında Diğer (üç nokta) öğesine dokunun.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu veya bilgisayarınızı kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her bilgi işlem cihazını destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuyoruz ancak hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.