Google Hangouts ile Ücretsiz Wi-Fi Çağrısı Alma SIM Kartsız Ücretsiz

Google Hangouts, size çok para kazandıran ve SIM kart olmadan bile başkalarıyla konuşmanıza izin veren harika bir uygulamadır. SIM kart olmadan Google Hangouts çeviricisini kullanarak ücretsiz Wi-Fi görüşmelerinin nasıl yapıldığını zaten açıkladık ve şimdi, Google Hangouts ile ücretsiz olarak nasıl Wi-Fi görüşmeleri alabileceğinizi göreceğiz.

Not: Telefon operatörünüzü atmayı planlıyorsanız ve telefonunuzu SIM kart olmadan kullanmak istiyorsanız, sürekli Wifi bağlantısına ihtiyacınız olacak, bu nedenle ideal olarak zamanınızın çoğunu wifi erişimine uygun bir yerde geçireceksiniz. Bu telefondaki yöntemi SIM kart olmadan test ettik ve çok iyi çalıştık.

phone calls

Bunu neden yapmak isteyeyim?

İyi soru. Sonuçta, herkes en az bir akıllı telefona sahip, bu nedenle ilk önce sadece bir Wi-Fi cihazını telefona çevirmenin neden işe yaramaz göründüğünü anlıyoruz. Ancak duraklatıp düşünürken, yapılacak en iyi şeyin olabileceği birçok senaryo var.

    Tasarruf Edin: Basitçe söylemek gerekirse, SIM kart olmadan arama yapabilir ve alabilirseniz, telefon operatörünüzü bırakabilir ve Android telefonunuzu sadece bir ritmi kaçırmadan sadece Wifi sadece bir cihaz olarak kullanabilir ve bir tekne yükünü aylık cep telefonu faturalarında kaydedebilirsiniz. Ve oh evet, SINIRSIZ VERİLER (wifi bağlıysanız) .İş Amaçları: Diyelim ki bir işletmeyi yönetiyorsunuz. Oturduğunuz, çalıştığınız ve müşterilerle iletişim kurduğunuz kendi ofisine sahipsiniz. İkinci bir SIM kartını ödemeden özel bir iş numarasına sahip olmak hoş olmaz mıydı? Google Hangouts, tam da bunu yapmanıza izin verir. Yaşlı anne ve babalar: Android neredeyse sınırsız özelleştirmeye izin verdiğinden, seçili sayıda uygulama için kısayollarla anlaşılması kolay bir kullanıcı arabirimine önyüklemek üzere bir Android akıllı telefon veya tablet ayarlayabilirsiniz. Google Hangout’lar her zaman arka planda çalışır ve istediğiniz zaman onlarla iletişim kurmanıza izin verir. Yedekleme: Yaptığımız kadar mobil cihazları seviyorsanız, muhtemelen evinizin etrafında uzanan antika akıllı telefonlar ve tabletler koleksiyonunuz olabilir. toz toplama Neden onları tekrar mutlu bir dijital hayattan zevk alarak, onları yedek telefonlara dönüştürerek şans vermiyorsunuz?

vjpvxnduv9lonmzetsi9

Adım Adım Rehber Google Hangouts Dialer ile Wi-Fi Çağrıları Nasıl Alınır?

Google Hangouts ile Wi-Fi görüşmeleri almak için hangi adımları atmanız gerektiğine bir göz atalım. Bazı çemberlerin içinden atlamanız gerekecek, ancak, bize güvenin, sadece birkaç dakika sürecek. Başlamadan önce, güvenli ve güçlü bir wifi bağlantınızın olduğundan emin olmak istersiniz.

    Google Voice’a kaydolun: Google Voice web sitesini ziyaret edin, ardından Google Hesabınızla oturum açın. Bir Google Voice hesap türü seçmeniz istenir. Yeni bir numara istiyorum’u seçin. Gerçek bir telefon kullanarak Google Voice hesabınızı onaylayın: Bu en zor kısımdır. Google Voice hesabınızı etkinleştirmek için, gerçek bir cep telefonu numarası ile onaylamanız gerekir. Tanıdığınız birinin telefon numarasını kullanın ya da bir tane varsa kendi akıllı telefonunuzu bile kullanabilirsiniz. Kontrol edin ancak telefonunuzu hesaptan kaldırmayın: Hangouts’un yalnızca SIM kart olmadan cihazda çalmasını istediğiniz için Google Voice’tan doğrulama için kullanılan telefonun işaretini kaldırmanız gerekir, bu nedenle gelen Google Voice çağrılarında çalmayacaktır. Alma çağrı özelliğini açmak için Google Hangouts Dialer uygulamasını kurun: şimdi, Play Store’a gidin ve Hangouts Dialer uygulamasını yükleyin . Açın ve sol üstteki Menü’ye, ardından Ayarlar’a dokunun. Ardından, Google Voice ile kullandığınız Google Hesabı’na dokunun. “Google Voice” bölümünün altında, “Gelen telefon aramaları” nın yanındaki kutuyu işaretleyin. Numaranızı Google Hangout Dialer’da doğrulamak için metin mesajlarını Google Voice’da etkinleştirin: son adım Google Voice’u bilgisayarınızda açmak ve en üstte sayfanın sağında, Ayarlar’ı tıklayın. “Sesli Mesaj ve Metin” sekmesini açın ve “Metin Yönlendirme” bölümünde bulunan “Metin mesajlarını e-postama ilet” in yanındaki kutuyu işaretleyin. Değişiklikleri Kaydet’i tıkladığınızda işlem tamamlanır.

Alternatifler

Aynısını, WhatsApp, Google Duo, GrooVe IP, Skype veya Line ve diğerleri gibi uygulamalarla karmaşık kurulum prosedüründen geçmeden de yapabilirsiniz. Hem yerel hem de uluslararası telefon görüşmeleri yapmanızı ve almanızı sağlar, ancak yalnızca diğer kişi sizinle aynı uygulamayı kullandığında.