Google Haritalar Uygulamasına Hız Sınırları Ekleme

Çok seyahat eden kişiler genellikle yol tarifleri için akıllı telefonlarındaki Google Haritalar uygulamasına güvenir. Bulunduğunuz yer, çevredeki bölgenin haritası ve hedefinize ulaşmanız için beklediğiniz zaman gibi birkaç yararlı bilgiyi sağlar. İnsanların talep ettiği bir özellik de hız sınırı bilgisidir. Bu başlangıçta sadece geçen yıl iki yerde, ABD’de San Francisco Bay Area’da ve Brezilya’da Rio de Janeiro’da mevcuttu ve şimdiye kadar tüm kullanıcılara sunulmadı.

Hız sınırlarını Google Haritalar uygulamasına eklemek istiyorsanız, bunu Google Haritalar uygulaması üzerinde yer paylaşımı olarak görüntüleyecek bir üçüncü taraf uygulaması kullanarak şu anda yapabilirsiniz. Ne yazık ki, bu sadece Android cihazlarda çalışır, iPhone’larda çalışmaz.

Velociraptor (Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz)

    Bu uygulama herhangi bir harita uygulaması ile çalışacak yüzen bir hız sınırı monitör ve hız göstergesi olarak tanımlanmaktadır. Uygulama içi satın alma seçeneğiyle Google Play Store’da ücretsiz olarak kullanılabilir. Kullanabileceğiniz en doğru hız sınırı uygulamalarından biridir.

Ulysse Hız Ölçer (Ücretsiz, Profesyonel)

    Bir hız göstergesi uygulamasında daha fazla özellik istiyorsanız o zaman bu almak isteyeceksiniz. Hız sınırını göstermenin yanı sıra, seyahatinizi kaydedebilir, seyahatinizi izleyebilir, müzik çalarınızı kontrol edebilir ve çok daha fazlasını yapabilir.

Harita uygulamanızda bir hız sınırı özelliği arıyorsanız, yukarıda listelenen uygulamalar en iyi seçimlerdir. Bunları Google Play Store’da kontrol edebilirsiniz.