Google I / O 2019 açılış konuşmasını canlı ve 360 ° ‘de nasıl izleyebilirim?

Zaman sonunda geldi. Ünlü Google G / Ç açılış konuşması 7 Mayıs Salı günü Mountain View’daki Shoreline Amfitiyatrosu’nda düzenlenecek. Tüm teknoloji hayranları mutlaka sitede olamayacağından, Google etkinliği YouTube’da canlı izleyebilme imkanı sunuyor. Nasıl olduğunu öğrenmek için rehberimizi takip edin.

Google I / O 2019 bu yıl yenilikler açısından zengin olacak. Muhtemelen Android Q’nun Geliştirici Önizlemesinin yeni bir sürümüne ek olarak, Moutain View firması yeni Google Pikselleri unutmadan sanal gerçeklik, Nesnelerin İnterneti veya Google Asistanı hakkında yeni projeler sunmalıdır.

    Google I / O 2019: ondan beklediğimiz her şey

Google G / Ç etkinliği ne zaman?

Bir hatırlatma asla acıtmaz. Etkinlik 7 – 9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Google I / O’ya katılabilir misiniz?

Google, potansiyel bilet alıcılarının çekilişe girmelerini (web sitesine kaydolarak) ve ardından rastgele katılımcıları seçmelerini sağlar; Genel giriş biletleri hala makul bir 1150 dolara mal oldu, ancak tam zamanlı öğrenciler ve öğretim üyeleri 375 dolardan daha az bir indirim alabilirler.

Google I / O’yu canlı ve 360 ° ‘de nasıl izleyebilirim?

Tüm reklamlarını kaçırmamak için Google, ana notunu video paylaşım sitesi olan YouTube’da canlı olarak yayınlamaktadır. Bu arada, web devi etkinliği 360 derecelik videoda da yayınlayacak. Sanal gerçeklik kulaklığın veya bir kartonun sahipleri memnun olacaktır. Diğerleri için görünümü değiştirmek için bilgisayarınızda fareyi kullanma olasılığı hala mevcut olacak.

    Şu anda satın alabileceğiniz en iyi VR kulaklıkları Android için en iyi VR kulaklık seçimimiz

Google, etkinliğini YouTube’da canlı olarak yayınlayacak. Yazma sırasında, bağlantı henüz mevcut değil (sizi geçen yılın videosu olarak bırakıyoruz) ancak bu makaleyi yayınladığımız anda güncelleyeceğiz.

Google I / O’yu dört gözle bekliyor musunuz? İçinde ne görmek istersin? Yorumlarınızdaki her şeyi bize bildirin.