Google Kişileri iPhone’a Nasıl Aktarılır

Yakın zamanda bir Android telefondan bir iPhone’a geçtiyseniz, kişi listenizi kesinlikle yeni telefonunuza aktarmak isteyeceksiniz. Bunu manuel olarak yapmak, özellikle yüzlerce kişiniz varsa sıkıcı ve uzun bir işlemdir. Bu işlemi, aşağıda listelenen adımları izleyerek bir dakika içinde yapabilirsiniz.

Google Kişileri iPhone’a Nasıl Aktarılır

İPhone’unuzda bir Google hesabı kurulumunuz yoksa

    İPhone’unuzda Ayarlar – Şifreler ve Hesaplar’a gidin, ardından Hesap Ekle’yi seçin. Google logosuna dokunun. Google e-postanızı ve şifrenizi girin ve devam etmek için İleri’ye dokunun. Kabul et öğesine dokunun. Google’da iPhone’unuzda hangi bilgileri göstermek istediğinizi seçin. Gmail’den postalar ve kişiler de olabilir. Takvimlerinizi ve notlarınızı göstermeyi de seçebilirsiniz. Kaydet’e dokunun.

İPhone’unuzda zaten bir Google hesabı kurulumunuz varsa

    Ayarlar – Şifreler ve Hesaplar kısmına gidin ve ardından Gmail hesabınızı seçin.

Yukarıdaki adımlar, Google kişilerini iPhone’a aktarmanın en kolay yoludur.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.