Google Piksel 3 Google Logosunda Nasıl Kapatılır?

#Google # Pixel3, çok sayıda etkileyici özelliğe sahip arama devi tarafından piyasaya sürülen en son iki amiral telefondan biri. Bu telefon hem ön hem de arka tarafında Corning Gorilla Glass bulunan bir alüminyum çerçeveden yapılmış sağlam bir yapı kalitesine sahip. Kaputun altında, cihazın birden fazla uygulamayı sorunsuzca çalıştırmasını sağlayan 4GB RAM ile eşleştirilen bir Snapdragon 845 işlemci var. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Google Pixel 3’ü Google logo sayısında kapattık.

Bu konuda bir Google Pixel 3 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Google Piksel 3 Google Logosunda Nasıl Kapatılır

Sorun: Pixel 3 şimdi 2 hafta önce Noel hediyesi olarak satın alındı Pili bitti şimdi işe yaramayacak Şimdi google markasını açmaya çalıştığımda gücü kesiliyor ortada bir saniye sonra ekranın ortasındaki küçük bir hat bu nedenle şarj oluyor gibi görünüyor ancak açılmıyor, gece boyunca şarj ettim, lütfen tavsiye eder misiniz.

Çözüm: Google logosunu görüntüledikten sonra telefon kapandığında, bu genellikle pil şarjının tükendiği anlamına gelir. Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, aşağıda listelenen adımları izleyerek telefonun bataryasının yeterli şarj olduğundan emin olmaktır.

 • Telefonun şarj portunu basınçlı hava kabı kullanarak temizleyin. Şarj işlemine müdahale edeceğinden, bağlantı noktasına sıkışmış kir veya pislikleri temizlediğinizden emin olun.
 • Telefonu duvardaki şarj cihazını kullanarak tam olarak şarj edin.
 • Telefon şarj olmazsa, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Ayrıca, telefonu bilgisayarın USB portundan şarj etmeyi de denemelisiniz. Kablosuz bir şarj cihazınız varsa, telefonu kablosuz olarak da şarj etmeyi denemelisiniz.

Telefon tamamen şarj olduğunda, açmayı deneyin. Açılmaması durumunda, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına ilerleyin.

Bir kuvvet yeniden başlatması gerçekleştirin

Bu durumda ne yapmak istediğinizi yumuşak sıfırlama. Bu, genellikle telefon yanıt vermediğinde yapılır, ancak bu işlem telefon yazılımını yenileyeceğinden bu konuda da yapılabilir. Bunu yapmak için Güç düğmesine basın ve yaklaşık 10 – 20 saniye basılı tutun veya güç dolana kadar basılı tutun. Sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin.

Telefonu Güvenli Modda başlatın

Sorunun devam etmesi durumunda, bir sonraki adım, telefon Güvenli Mod’da başlatıldığında sorunun olup olmadığını kontrol etmektir.

 • Aygıt açık durumdayken, Güç kapatma istemi görünene kadar Güç düğmesini basılı tutun ve sonra bırakın.
 • “Güvenli modda yeniden başlat” istemi görünene kadar Kapat’ı basılı tutun ve sonra bırakın.
 • Onaylamak için Tamam’a dokunun.

Sorun bu modda mı oluşuyor? Eğer değilse, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Fabrika ayarlarına sıfırlama yap

Göz önünde bulundurulması gereken son sorun giderme adımı fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Bu, telefonu orijinal fabrika durumuna geri döndürür. Bu adımı yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

 • Telefon Kapatılana Kadar Güç Düğmesini basılı tutun
 • Birkaç saniye boyunca Güç Düğmesini ve Sesi Azaltma Düğmesini Tutun
 • Ekranda Fastboot Modunu Görmeyi Bekle
 • Düğmelerden Çıkın
 • Kurtarma Modunu Seçin
 • Android Robot Görüntüsünün Açılmasını Bekleyin
 • Güç Düğmesini basılı tutun ve ardından Sesi Açma Düğmesine basın
 • Verileri Sil / Fabrika Ayarlarına Sıfırla’yı seçin
 • Evet seç
 • Sistemi Şimdi Yeniden Başlat’ı seçin

Yukarıdaki adımların sorunu çözmemesi durumunda, buna zaten hatalı bir donanım bileşeni neden olmuş olabilir. Telefonun bataryası veya güç IC’si şu anda düzgün çalışmıyor olabilir. Yapabileceğiniz en iyi şey telefonu bir servis merkezine getirmek ve kontrol ettirmektir.