Google Piksel Telefonda Çatlak Ekran Nasıl Onarılır

Google Piksel telefonunuzdaki çatlak bir ekrandan mı korktunuz? Endişelenme, bazı seçeneklerin var. Kırık ekran onarımlarını yaptırmak için en iyi seçenek çevrimiçi olarak bir ekran değiştirme kiti satın almak ve onarımı kendiniz denemek veya telefonu sizin için tamir etmesi için profesyonel bir mağazaya getirebilirsiniz.

Çatlak Ekran Onarımı

ImgAmazon.com LinkProductAmazon.com Amazon.com’daki LinkPriceCracked Ekran OnarımKontrol Et Fiyat

Kırık Ekranı Kendiniz Onarın

Çevrimiçi bir ekran değiştirme kiti edinin ve telefonu ayırmaya çalışın ve ekranı kendiniz değiştirin. Bu, genellikle en ucuz seçenek olmalı, ancak kesinlikle en iyi seçenek olmamalıdır. Kendiniz yaparsanız, profesyonel bir onarımın perakende satış fiyatından yaklaşık% 50 tasarruf edebilirsiniz. Ancak sorunlara rastlayabilirsiniz. Modern akıllı telefonlar genellikle kendi başınıza kırılan ekranı tamir etmeye çalışsalar da birbirlerinden ayrılmaları zor. Ve telefonun küçük bölümlerinde titizlikle çalışacak sabit elleriniz yoksa, işler zorlaşmaya başlayabilir.

Kırık Ekranınızı Onarın Burada Kırık Ekranı kendiniz tamir etmeye çalışacak kadar cesursanız, Google Pixel ekran değiştirme talimatlarına bir göz atmanızı öneririz. Gördüğümüz en iyisi ifixit’ten geliyor ve ayrıntılı talimatlarını burada bulabilirsiniz.

Yakınımdaki Profesyonel Ekran Onarımını Bulun

Fark etmeyebilirsiniz, ancak etrafınızda bir ton telefon tamircisi olabilir. Büyük olasılıkla en yakın alışveriş merkezinin ortasında oturan bir ekran tamircisi bulabilirsiniz, genellikle alışveriş merkezinin ortasında küçük bir kioskta bulunurlar. Ayrıca etrafta gezinebilir ve “yakınımdaki ekran onarımını” arayabilirsiniz, muhtemelen sizin için işe yarar bir ton arama sonucu elde edersiniz. Çatlak Ekranınızı İşte Onarın Ancak neden yoğun gününüzün vaktini ayırın ve mağazaları arayın ve profesyonellerin size gelmesini istediğiniz zaman onları getirin. Amazon’daki iyi insanlar, size gelip bir saatten az bir süre boyunca ekranı onarabilecekleri bir randevu alabileceğiniz bir servis bulmuşlar. Evinizde, bir parkta veya hatta işyerinizde (uygunsa) sizinle tanışmalarını sağlayabilirsiniz. Yerel bir telefon mağazasında ödeyeceğiniz fiyatla aynı ücreti alıyorlar. Öyleyse bir şans verin, Google Pixel telefonunuzdaki kırık ekranınızı onarmanın en hızlı ve en güvenli yolu bu olabilir.

Çatlak Ekran Onarımı ImgAmazon.com LinkÜrünAmazon.com Amazon.com’daki LinkPriceCracked Ekran OnarımıKontrol Et Fiyat