Google Pixel 2 XL Rastgele Yeniden Yükleme Nasıl Onarılır

Google'ın yeni lansmanları Pixel 2 ve Pixel 2XL, bazı hoş olmayan nedenlerden ötürü ilgi çekiciydi. Çünkü bu bayrak gemilerinin sahipleri bazı sorunlarla karşı karşıya. Birçok kullanıcı, Google Pixel 2 XL rastgele yeniden başlatmalarını nasıl düzelteceğimiz konusunda yanıt arıyor.

Bununla ilgili olarak, sorun yeni bir şey değil, aynı sıkıntı veren birçok cihaz vardı.

Kullanıcılar, telefonlarını sıfırlama, üçüncü taraf uygulamalarını silme ve bu sorundan kurtulmak için başka önlemler aldılar. Sorun devam ediyor ve Google, sorunu düzeltmek için yazılım güncellemelerini sunacaklarından emin oldu.

Ayrıca oku – Google Pixel 2 XL GPS Sorunlarını Düzeltme

Google Pixel 2 XL Rastgele Yeniden Başlatmalarını gidermek için olası bir çözüm

Suçlu şimdi biliniyor. Piksel 2 ve Piksel 2 XL'deki LTE, tüm bu karışıklığa neden olan şeydir. Yeniden başlatma, yalnızca düşük sinyal alanına girdiğinizde ve LTE sinyalinin düzensiz olduğu alanlarda gerçekleşir.

Google Pixel 2 XL'nin kullanıcılarından biri, bu cihazla karşı karşıya kaldığı yeniden başlatma sorunundan bahsetti ve ayrıca sorundan kurtulmak için yaptıklarından bahsetmeye başladı.

Çözüm 1

Nader Babbili'ye göre, tercih edilen ağ tipini yalnızca 3G'ye çevirirseniz, Google Pixel 2XL rasgele yeniden başlatma sorunu tamamen durur.

Bu değişikliği yapmak için Ayarlar> Ağ ve İnternet> Mobil Şebeke'ye gidin ve tercih edilen ağ olarak 3G'ye geçin.

Çözüm 2

Nader Babbili'nin verdiği başka bir çözüm daha iyiydi ama daha teknikti. Kullanıcıya göre, bulunduğunuz bölgede bir Wilson Hücre Amplifikatörü olabilir ve bu cihaz LTE ile yeniden başlatılır. Bir Wilson Hücre Amplifikatörü, WiFi Sinyal yükselticiden başka bir şey değildir. Babbili bunu geçici olarak unutmadı ve sorunun tamamen ortadan kalktığını gördü. Kullanıcı ayrıca, akıllı telefonunu LTE modundayken Google Pixel 2 XL her seferinde yeniden başlatılmadan kullanabileceğini söyledi.

Ancak Google, sorunu zaten belirlediklerini ve çoktan başlatılacak olan düzeltmelerini zaten okuduğunu belirterek yanıt verdi. Pixel, sorunlu bir amiral gemisi oldu, ancak Google her zaman bir düzeltme ile geliyor. Google henüz çözümü sunmadı, ancak bekleyemiyorsanız yukarıdaki çözümleri geçici bir çözüm olarak kullanabilirsiniz. Yeniden başlatma sorununa ilk çözüm, süper kolaydır. Telefonunuzun şebekesini, zayıf sinyal alanından çıktığınızda her zaman tekrar değiştirebilirsiniz.

Ayrıca oku – Google Pixel 2 XL Bluetooth Sorunlarını Düzeltme