Google Pixel 2’de kilitlenmeye devam eden Twitter nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

Twitter uygulaması, mobil sahiplerinin kullandığı en popüler uygulamalardan biridir ve geliştiren şirket, sorunları en aza indirmek için düzenli olarak güncellendiğinden emin olur, ancak sorunların ortaya çıktığı zamanlar vardır. Google Pixel 2 birimlerine sahip bazı okuyucularımız bize başvurdu çünkü uygulamanın onu kullanırken çökmeye başladığı bildirildi. Birçoğu “Maalesef Twitter durdu” hatasını aldıklarını, bazıları ise uygulamanın açıldıktan birkaç saniye sonra kendi kendine kapandığını söyledi.

Bu yazıda, çökmeye devam eden Twitter uygulamanızla Google Pixel 2’nizde sorun gidermede size yol göstereceğim. Sorunun gerçekte ne olduğunu tespit edip bununla nasıl başa çıkacağımızı bilinceye kadar her olasılığı düşünmeye ve bunları tek tek ortadan kaldırmaya çalışacağız. Bu tür bir sorunla ilk karşılaştığımız zaman değil, bu yüzden düzeltmenize yardımcı olabilecek bir veya iki şey biliyorum ve sizinle paylaşacağım. Bu nedenle, Pixel 2’nin sahiplerinden biriyseniz ve bu makaleyle benzer sorunlarınız varsa okumaya devam edin.

Her şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza göz atmayı deneyin. Oranlar, benzer sorunları ele alan bir yayın yayınlamış olmamızdır. Şu anda sahip olduğunuzlarla benzer semptomlara sahip olan sorunları bulmayı deneyin ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için işe yaramıyorlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın.

Google Pixel 2’yi çökmeye devam eden Twitter uygulamasıyla nasıl düzeltebilirim?

Uygulamalar, özellikle arka planda çalışan birçoğu varsa genellikle çöküyor. Kilitlenme sorunu küçük bir sorun olsa da, bir hata nedeniyle uygulamayı gerçekten kullanamayacağınız veya açıldıktan hemen sonra kapatıldığı için oldukça sinir bozucu. Sorun yaşadığınız uygulama üçüncü taraf bir uygulamaysa, endişelenmeyin çünkü kolayca düzeltebilirsiniz. Aslında, sadece kaldırabilirsiniz ve sorun ortadan kalkacak, ancak daha sonra uygulamayı artık kullanamayacaksınız. Ama bu makalenin konusu bu değil. Uygulamayı kullanmaya devam edebilmeniz için sorunu gidermenize yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle, bu telefonun sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorunla karşılaşıyorsanız, şunları yapabilirsiniz:

İlk çözüm: Telefonunuzu yeniden başlatın

Bu sorunu ilk kez yaşıyorsanız, bunun sistemdeki veya uygulamanın kendisindeki küçük bir aksaklığın sonucu olması mümkündür. Glitchler bir yeniden başlatma ile kolayca düzeltilebilir, bu yüzden bunu her şeyden önce yapmanız gerekir.

Yeniden başlattıktan sonra, hala çöküp çökmediğini öğrenmek için Twitter’ı açmaya çalışın. Yine de devam ederse, bir sonraki çözüme geçmeden önce Zorunlu Yeniden Başlatma prosedürünü uygulamanızı öneririz.

Zorunlu yeniden başlatma, pil bağlantısını kesmeyi simüle ettiği, telefonunuzun belleğini yenilediği ve tüm uygulamaları ve hizmetleri yeniden yüklediği için normal yeniden başlatmadan çok daha etkilidir. Aynı anda hem sesi kısma hem de açma / kapatma tuşlarına basın ve ardından 10 saniye veya daha fazla basılı tutun. Telefonunuz yeniden başlatılır ve bundan sonra sorunun çözülüp çözülmediğini onaylamak için twitter’ı açın. Kalırsa, bir sonraki çözümü deneyin.

İLGİLİ YAZILAR:

    E-posta gönderemeyen veya alamayan Google Pixel 2 nasıl düzeltilir? [Sorun Giderme Kılavuzu] Google Pixel 2’de kilitlenmeye devam eden Messenger nasıl düzeltilir (kolay adımlar) Google Pixel 2’de kilitlenmeye devam eden Facebook nasıl düzeltilir (kolay düzeltme)

İkinci çözüm: Twitter’ın önbelleğini ve verilerini temizleyin

Bu uygulama ile sadece bir sorun olması olasılığı hala yüksek bu yüzden bu prosedürü yapmanız gerekir. Yaptığı şey, uygulamayı varsayılan ayarlarına veya yapılandırmasına sıfırlamaktır. Uygulama sorunları bu prosedürle düzeltilebilir, bu nedenle diğer çözümleri denemeden önce telefonunuza yapmalısınız. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

    Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için Yukarı Ok simgesine dokunun. Gezinme: Ayarlar> Uygulamalar ve bildirimler. Tamam’a dokunun.

Bundan sonra, hala çöküp çökmediğini veya hata mesajını gösterip göstermediğini öğrenmek için Twitter’ı açın. Sorun devam ederse, bir sonraki prosedürü yapmanız gerekecektir.

Üçüncü çözüm: Twitter’ı kaldırın ve yeniden yükleyin

Uygulamayı güncellerken olası uyumluluk sorunlarını gidermek için yeterli zaman olsa da, bu durumda, diğer uygulamalar ve bellenim ile tüm ilişkilerini kaldırmak için Twitter’ı telefonunuzdan kaldırmanızı öneririm. Ardından, cihazınızda en son Twitter sürümüne sahip olduğunuzdan emin olmak için Play Store’dan indirin.

    Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için Ok simgesine dokunun. Gezinme: Ayarlar> Uygulamalar ve bildirimler. Yükle’ye dokunun.

Çoğu zaman, bu sorunun sonu olmalıdır. Ancak, tüm bunları yaptıktan sonra sizi rahatsız etmeye devam ederse, sorunun telefonunuzda değil Twitter tarafında olması mümkündür.

Dördüncü çözüm: Dosyalarınızı yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlayın

Yukarıdaki ilk üç çözümün bu sorunu çözmek için yeterli olduğundan eminim. Ancak, uygulama zaman zaman çökmeye devam ederse, dosyalarınızı ve verilerinizi yedeklemenizi ve telefonunuzu sıfırlamanızı öneririm. Bu, cihazınıza yeni bir başlangıç sağlayacaktır.

    Güç yükleme + Sesi Kısma düğmelerini, önyükleme modu (üstünde Başlat bulunan bir Android’in görüntüsü) görünene kadar basılı tutun, ardından bırakın. Kurtarma modunu seçin Kullanılabilir seçenekler arasında geçiş yapmak için Ses Düzeyi düğmelerini kullanın ve Seçmek için güç düğmesi Cihaz Google başlangıç ekranını bir an için yanıp sönecek ve ardından Kurtarma modunda yeniden başlayacaktır. Ekranda “Komut Yok” ifadesi bulunan kırık bir Android görüntüsüyle sunulursa, Güç düğmesini basılı tutun. Sesi Aç düğmesine bir kez basın, ardından Güç düğmesini bırakın. Android Kurtarma ekranından Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı seçin. Evet’i seçin ve ardından fabrika verilerine sıfırlama işleminin tamamlanması için birkaç dakika bekleyin. Sistemi şimdi yeniden başlat’ı seçin. fabrika verilerine sıfırlayın ve işlemleri yeniden başlatın.

Umarım bu sorun giderme kılavuzu size yardımcı olmuştur. Telefonunuzla bizimle paylaşmak istediğiniz başka sorunlarınız varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin veya aşağıya yorum bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.

Yararlı bulabileceğiniz yayınlar:

    Kablosuz ağa bağlanamayan Google Pixel 2 ile ne yapmalı? [Sorun Giderme Kılavuzu] Bir güncellemeden sonra İnternet’e bağlı kalmayacak Google Pixel 2 nasıl düzeltilir, mesajlar gönderilmezHücresel sinyali olmayan veya hücresel sinyali olmayan bir Google Pixel 2 nasıl düzeltilir [sorun giderme kılavuzu] Wi-Fi Ağından Bağlantıyı Kesme E-posta gönderemeyen veya alamayan Google Pixel 2 nasıl düzeltilir? [Sorun giderme kılavuzu]