Google Pixel 2'nin En İyi Özellikleri

Önceden Pixel'in ardından, Google bu Ekim ayında en son amiral gemisi Pixel 2'yi piyasaya sürdü. Pixel 2, Android Oreo'nun işletim sistemi olarak sahip olduğu ilk aygıtlardan biri haline gelir. Pixel 2, Android'deki tüm güncellemeleri alan ilk kişi olacağından tamamen bir Android telefon. Telefonun harika özellikleri var ve kullanıcılar arasında iyi karşılanıyor. Akıllı telefon hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı düşünüyorsanız ve satın almayı düşünüyorsanız, Google Pixel 2'nin bazı en iyi özelliklerinin listesi burada.

Ayrıca okuyun – Ortak Google Piksel Sorunları Ve Onları Nasıl Düzeltirim

Google Pixel 2'nin En İyi Özelliklerinin Listesi

Kamera

Piksel 2'de 12.2 megapiksel arka kamera ve selfies için 8 megapiksel ön kamera bulunuyor. Akıllı telefonun fotoğraf makinesini öğrenen makineyi kullanmak, sadece tek bir lensle Portre Modu'nu oluşturur. Mod, hem arka hem de ön kamera üzerinde de çalışır. Hareket Fotoğraf desteği de telefona dahil edilmiştir. DxOMark, Pixel 2 kamerayı bir 98 puanla aldı. Düşük ışıklı ortamlarda net görüntüler elde edersiniz.

Google Asistan

Google Asistan’dan Google Asistan’la sorunsuz çalışacak bir telefon olmazdı. Google Asistan, Pixel 2'ye entegre edilmiş en iyi özelliklerden biridir. Sadece "Ok Google" kelimesini kullanmanız ve sanal asistanı hemen hizmetinizde bulundurmanız gerekir.

Aktif kenar

Squeezable Sides olarak anılır, bu farklı görevleri gerçekleştirmek için kullanılabilir. Google Asistan'ı telefona hafifçe sıkarak etkinleştirebilirsiniz. Bu özelliği kullanarak aramaları da susturabilirsiniz – yapmanız gereken tek şey sıkmaktır. Bu özelliği Ayarlar> Uygulamalar ve Bildirimler> Varsayılan Uygulamalar> Yardım ve Ses Girişi> Aktif Kenar'dan etkinleştirmeniz gerekir.

Arttırılmış gerçeklik

Artırılmış Gerçeklik, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için birkaç şirket tarafından ustaca çalışmakta zaten kullanılıyor. Bu, Google Pixel 2'nin en havalı özelliklerinden biridir. AR görüntüleri kullanabilir ve sosyal mesajlaşma ve oyunlar için gerçek dünya üzerindeki sanal programları üste koyabilirsiniz.

Google Lens

Google Lens heyecan verici bir özelliktir ve akıllı telefonunuzun kamerasını yer işaretlerinde, resimlerde, metinlerde veya numaralarda odakladığınızda, Google Lens size bakar ve ayrıntılarını telefonunuzda görüntüler.

Pixel 2'nin diğer bazı önemli özellikleri varken, bunlar en ilginç olanlardan biri.

Ayrıca okuyun – Yeni Google Pixel Telefonunuzla Yapılacak İlk Şeyler