Google Pixel 3 Nasıl Bildirim Almaz?

#Google # Pixel3, Pixel serisindeki piyasaya çıkan en yeni modeldir. 5.5 inçlik Super AMOLED ekrana sahip ve 4GB RAM ile birlikte güçlü Snapdragon 845 işlemciyi kullanan amiral gemisi bir telefon. Bu telefonun diğer Android akıllı telefonlara göre bir avantajı, genellikle en son yazılım güncellemelerini ilk almasıdır. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde Google Pixel 3’ün bildirim almama sorununu ele alacağız.

Bu konuda bir Google Pixel 3 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Google Pixel 3 Nasıl Bildirim Almaz?

Sorun: Birkaç gün önce Pixel 3’ümü Google’dan aldım ve Samsung S7’imden T-Mobile SIM kartımı Pixel’e çektim ve bir yedeklemeden bilgi ve birkaç uygulama yükledim. En başından beri telefonla birkaç garip sorun yaşıyorum. Bildirimlerim açık ve henüz ortam ekranında veya telefonun üst çubuğunda görüntülenen bildirimleri görmedim. Tüm bildirimler açık. Her menüde ve ayarda bulabiliyorum. Daha büyük sorun, bir çağrı aldığımda, telefonumun titremesi ve ses çalması, ancak cevap vermeme izin verecek hiçbir ekran açılmaması. Yani telefonuma cevap vermenin bir yolu yok. Giden çağrılar gayet iyi. Ayrıca, arama ekranı dışında cevapsız arama bildirimi de almıyorum. Bu bir tür yazılım sorunu gibi görünüyor. Skype’ım veya telefonumu cevaplarken sorunlara neden olabilecek başka bir uygulamam (Facebook Messenger dışında) yok. Yedeklemem ve fabrika ayarlarına sıfırlama yapmam gerekir mi?

Çözüm: Bu cihazda sorun gidermeden önce, telefonun en son yazılım sürümünde çalıştığından emin olmak en iyisidir. Yeni bir yazılım güncellemesi mevcutsa, önce telefonunuza indirip yüklemenizi öneririm.

Kilit ekranı bildirimlerini açma

Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, kapalı olabileceğinden telefonun kilit ekranı bildirimlerini açmaktır.

    Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunun ve yukarı kaydırın. Ayarlar – Uygulamalar ve bildirimler – Bildirimler bölümüne gidin.

Pixel 3’ü Güvenli Modda yeniden başlatın

İndirdiğiniz bir uygulamanın soruna neden olma olasılığı vardır. Durumun bu olup olmadığını kontrol etmek için, yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların bu modda çalışmasına izin verildiğinden telefonu Güvenli Mod’da başlatmanız gerekir.

    Aygıt açıkken, Güç kapatma istemi görünene kadar Güç düğmesini (sağ kenarda bulunur) basılı tutun ve bırakın.

Sorun bu modda ortaya çıkmazsa, muhtemelen bir uygulamadan kaynaklanır. Bunun hangi uygulama olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Fabrika ayarlarına sıfırlama

Yapmayı düşünmeniz gereken son sorun giderme adımı fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Bu, sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmenizi sağlar. Sıfırlamayı yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

    Güç yükleme + Sesi Kısma düğmelerini, önyükleme modu (üstünde Başlat olan bir Android’in görüntüsü) görüntüleninceye kadar basılı tutun, ardından bırakın. Kurtarma modunu seçin. Kullanılabilir seçenekler arasında geçiş yapmak için Ses düğmelerini ve seçmek için Güç düğmesini kullanın. Cihaz Google başlangıç ekranını yanıp söner ve Kurtarma modunda yeniden başlar. Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı seçin. Evet’i seçin. Sistemi şimdi Yeniden Başlat’ı seçin.

Yukarıdaki adımların sorunu çözememesi durumunda, bu konuyla ilgili Google Pixel destek ekibiyle iletişime geçmelisiniz.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.