Google Pixel 3’e Fortnite nasıl yüklenir

Mobil oyun oynuyorsanız ve yeni Google Pixel 3’e sahipseniz, Epic’in Fortnite’ı mobil cihazlara getirme hareketini duymuş olmalısınız. Ortalamadan yüksek teknik özelliklere sahip neredeyse tüm yeni akıllı telefonlar oyunu oynayabilir, ancak diğer uygulamaların aksine, Fortnite, ücretsiz olmasına rağmen Play Store’dan indirilemez.

Birisi size oyunu indirebileceğiniz bir bağlantı gönderirse, özellikle bağlantı diğer web sitelerini gösteriyorsa dikkatli olun. Oyunu yalnızca hesabınızın güvenliğinin ihlal edilmediğinden emin olmak için Epic Games’in web sitesinden indirin. Unutmayın, oyun Play Store’dan ve diğer uygulama mağazalarından indirilemez ve oynaması ücretsiz olduğu için oyunu oynamak için bir kuruş ödemek zorunda değilsiniz.

Şimdi, daha ileri gitmeden önce, bilmeniz gerekebilecek bazı bilgiler …

Fortnite Android Minimum Teknik Özellikleri

    64 bit Android 5.0 Lollipop veya daha yüksek 3 GB ücretsiz depolama alanı3 GB RAM minimum GPU Adreno 530 veya daha iyisi, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 veya daha iyisi

Temel olarak, Google Pixel 3’ünüz bu oyunu bir esinti gibi çalıştırabilir, böylece yüklendikten sonra herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir.

Pixel 3’e Fortnite Kurulumu

Daha önce de söylediğim gibi, Fortnite geliştiricileri uygulamayı dağıtmanın geleneksel yolundan geçmek istemiyorlar, böylece yapacağınız şey:

    Epic Games’in web sitesine gidin veya bu bağlantıyı takip edin. Oyun için veri dosyalarının indirilmesini de başlatacak dosyayı indirebilmeniz için QR kodunu taramanız gerekir. Dosya indirildikten sonra, izin verebilmesi için izin verin telefonunuzda çalıştırın. Talimatlar ekranda sağlanacak, böylece onları takip etmeniz gerekiyor. Dosya yüklenecek ve oyunun çalışabilmesi için gerekli veri dosyalarının indirilmesini başlatan kişi olacaktır. Bağlantınıza bağlı olarak, tamamlanması birkaç dakika sürebilir ve mobil veri yerine WiFi kullanmanız gerekir. Tüm süreç sorunsuz olacak, ancak geliştirici tarafından zaten birkaç güncelleme yayınlandığından uygulama bir veya iki kez güncellenebilir. Pixel 3’ünüze bir kez Fortnite başarıyla yüklendikten sonra, yeni bir hesaba kaydolmanız gerekebilir veya oyunu zaten başka platformlarda oynamışsanız, kullandığınız hesabı kullanarak giriş yapmanız yeterlidir.

Fortnite’ın Pixel 3’e yüklenmesi söz konusu olduğunda, mobil cihazınızda oynamaya başlamadan önce bilmeniz ve yapmanız gereken tek şey budur.