Google Play Müzik’e Nasıl Abone Olabilirim?

Google Play Müzik uygulaması, çoğu Android cihazına önceden yüklenmiş olarak geliyor. Ayrıca iOS aygıtları için de kullanılabilir. Kendi müzik koleksiyonunuzdan 50.000’e kadar şarkı saklayabilir, radyo dinleyebilir ve kişisel zevkinize göre öneriler alabilirsiniz. Bütün bu özellikler tamamen ücretsizdir. Ancak, müzik akışı servisine abone olma seçeneği de vardır. Tamamen reklamsız olan milyonlarca şarkıya erişebilmeniz için bir çok neden var. Google Play Müzik’e nasıl abone olacağınız konusundaki rehberimizi takip edin.

Ayrıca bakınız: Google Play Müzik’in Artıları ve Eksileri

Bilinecek şeyler

Google Play Müzik aboneliği hakkında bilmeniz gereken bazı şeyleri listeleyelim.

  Aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini kullanabilirsiniz: geçerli bir kredi kartı, Google Play Bakiyesi veya doğrudan operatör faturalandırması. Yeni kullanıcılar 2 aylık ücretsiz deneme süresi alıyorlar Deneme süresi sona erdiğinde otomatik olarak faturalandırılırsınız. Google Play Müzik üyeliği istediğiniz zaman iptal edilebilir. Ücretsiz deneme süresi bitmeden iptal edebilirsiniz. Hizmeti beğenirseniz, üyeliği iptal etmeyin; fatura döngüsünün başında ücretlendirilirsiniz.

Google Play Müzik’e nasıl abone olunur?

Şimdi bilmeniz gereken bazı önemli hususlara dikkat çektik, şimdi nasıl abone olunacağına dair adımlara geçelim. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi, bilgisayarınızı ve Android TV’nizi kullanarak abone olabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Müzik’e nasıl abone olunur?

  Google Play Müzik uygulamasının en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun Uygulamayı açın İleri, sağ üstte üç yatay çizgiye dokunarak menüyü açın Sağ alt kısımdaki Abone Ol seçeneğini görebilirsiniz, üzerine dokunun. ücretsiz deneme sürümü veya Abone Ol (daha önce ücretsiz deneme sürümü kullandıysanız)

how to subscribe to Google Play Music

  Ardından, Abone Ol’a dokunun

how to subscribe to Google Play Music

  Şimdi Devam’a dokunun

how to subscribe to Google Play Music

  Ödeme yöntemini seçin seçeneğini tıklayın Şimdi Şimdi En Son Kaydet düğmesine basın, Abone ol’a dokunun. Google Play’den sipariş numarası ve tarihi olan bir e-posta alacaksınız.

 

Bilgisayarınızda Google Play Müzik’e nasıl abone olunur?

  Google Play Müzik sayfasına git Eğer orada abonelik görürseniz, tıklayın, değilse, Ayarlar’ı açın ve Ücretsiz deneme başlat veya İleri Abone Ol öğesine dokunun, ödeme yöntemini seçin Bir kredi veya banka kartı seçtiyseniz, Kredi ekle veya banka kartı

how to subscribe to Google Play Music

  Şimdi kart ayrıntılarını, adınızı ve soyadınızı ve adresinizi girin. Son olarak Kaydet’i ve ardından Abone Olun’u tıklayın.

 

Android TV’nizde Google Play Müzik’e nasıl abone olunur?

  Android TV’nizde Google Play Müzik uygulamasını açın

How to subscribe to Google Play Music

  Ardından, Ayarlar Şimdi Git Abone Ol seçeneğini seçin Başlayın Seç Başla Ödeme yöntemini seçin Ödeme detaylarını ekleyin ve ekrandaki adımları izleyin.

 

Google Play Müzik’e abone olmak için en uygun yolu seçin ve servisi kullanmaya başlayın. Keyfini çıkarın!