Google Play Müzik’te Çalma Listeleri Nasıl Silinir?

Uygulamaya yeni başladınız ve Google Play Müzik’teki oynatma listelerini nasıl sileceğinizden emin değil misiniz? Seni koruduk. Google Play Müzik kullanımı gerçekten çok kolaydır ve bunu anlamak ve gerçek bir profesyonel olmak için biraz zamana ihtiyacınız olacaktır. Önceden, bir çalma listesinin nasıl oluşturulacağını gösteren bir rehber paylaştık ve bu sefer çalma listelerinin nasıl silineceğini göstereceğiz. Telefonunuzda ve bilgisayarınızda Google Play Müzik yayını hizmetini kullanabildiğiniz için, her ikisinin de adımlarını göstereceğiz.

Ayrıca bakınız: Çevrimdışı Dinleme İçin Google Play Müzikten Şarkılar Nasıl İndirilir

Google Play Müzik’te çalma listeleri nasıl silinir: Uygulama

Öncelikle, Google Play Müzik Uygulamasını kullanarak çalma listelerini nasıl silebileceğinizi göstereceğiz. Yapman gerekenler işte burada:

    Mobil cihazınızda Google Play Müzik uygulamasını başlatın Menüye erişmek için hamburger simgesine dokunun Şimdi Müzik Kitaplığı’na dokunun

how to delete playlist in Google Play Music

    Çalma listelerine dokunun Silmek istediğiniz çalma listesini bulun Üç noktaya dokunun Menü açıldığında Sil’e dokunun.

how to delete playlists in Google Play Music

    Bu kadar. Mobil cihazınızdaki bir oynatma listesini yeni sildiniz.

 

Google Play Müzik’te çalma listeleri nasıl silinir: Bilgisayar

Sizin için daha uygunsa, PC’nizdeki çalma listesini de kaldırabilirsiniz. Bilgisayar kullanırken, çalma listelerini silme işlemi oldukça benzerdir. Yapman gerekenler işte burada:

    Google Play Müzik web sayfasına git Sonraki şey hamburger simgesine tıklamak Şimdi Müzik Kütüphanesi’ne tıkla.

how to delete playlists in Google Play Music

    Sonraki sayfada, Çalma Listeleri’ni seçin Şimdi oluşturulan çalma listelerine gidin ve silmek istediğinizi bulun. Üç noktaya tıklayın Sonunda, Çalma Listesini Sil’e tıklayın.

how to delete playlists in Google Play Music

 

Hadi bakalım. Google Play Müzik’te çalma listelerini bu şekilde silebilirsiniz. Gerçekten basit ve sadece birkaç dokunuşla oluşturulan çalma listelerini kaldırabilirsiniz.