Google Play Pass’ı 12 ay boyunca ayda yalnızca 1,99 ABD doları karşılığında nasıl alabilirim?

Google, Android destekli cihazlar için oyun aboneliği hizmetini başlattı. Buna Google Play Pass adı verilir ve Play Store’daki premium oyunlara ayda 4,99 ABD doları karşılığında sınırsız erişim sağlar. Kendinize 10 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından 12 aylık Play Pass’i ayda yalnızca 1,99 ABD Doları karşılığında nasıl edinebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Play Pass, tamamen kilidi açık, reklamlar, uygulama içi satın alımlar ve peşin ödemeler içermeyen 350’den fazla uygulamaya ve oyuna erişmenizi sağlar. Apple’ın Apple Arcade ile yaptıklarına çok benzer. Genellikle aylık 4,99 ABD dolarıdır, ancak bu hafta ABD’de Android cihazlara gelen abonelik hizmetini kutlamak için Google, 10 günlük ücretsiz deneme süresi ve ardından ayda yalnızca 1,99 ABD doları karşılığında 12 aylık Ücretli Oyun sunuyor.

Google, Play Pass koleksiyonunun, üretkenliği güçlendiren uygulamalara gevşemenize yardımcı olan oyunlardan yüzlerce başlığı kapsadığını söylüyor. Monument Valley’in yaratıcıları Ustwo oyunlarının CEO’su Maria Sayans, “Play Pass, insanları başka türlü olmayacakları yeni deneyimleri denemeye teşvik ediyor” dedi.

    2019’da Oynamak İçin En İyi Android Oyunları

Terraria, Monument Valley, Risk, Star Wars: Eski Cumhuriyet Şövalyeleri, LIMBO, Lichtspeer, Mini Metro ve Yaşlı Adamın Yolculuğu gibi oyunlar Play Pass için onaylandı. Yıl boyunca daha fazlası eklenecek. Google, her ay yeni oyunların Play Pass’a geleceğini söylüyor.

Google Play Pass’ı daha ucuza alma

Play Pass, herhangi bir gün olması gereken bölgenize gelir gelmez, tanıtım teklifine kaydolmak için bu basit adımları izleyin.

    Google Play Store uygulamasını açın (henüz yüklemediyseniz, nasıl yapılacağını buradan öğrenebilirsiniz) Ekranınızın sol üst köşesindeki menü düğmesine dokunun Play Pass’a dokunun ve kaydolmak için komut istemlerini izleyin teklif

Şartlar ve koşullar

Bu fırsatı alabilmek için aşağıdaki şartlar ve koşulları yerine getirmeniz gerekir. Play Pass Tanıtım Teklifi, ABD’deki Google Play kullanıcılarına açıktır. Teklif 10 Ekim 2019’da 23.59 PT’de veya “en son sarf malzemeleri sürerken” bitiyor. Deneme süresinin sonunda, ilk 12 ay boyunca otomatik olarak aylık 1,99 ABD doları (varsa vergi dahil) indirimli abonelik ücreti alınır. İlk 12 aydan sonra, sizden otomatik olarak ayda 4,99 ABD doları tutarında normal ücret alınır (ayrıca varsa vergi). Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak aboneliğinizi iptal ederseniz artık Teklif ve indirimli abonelik fiyatı için uygun olmayacaksınız.

Google Play Pass teklifine kaydolacak mısınız? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Kaynak: Google Blog

Tips & Tricks
Games

Facebook Twitter