Google Play Store hatası 24 nasıl düzeltilir?

Son bir yıl veya daha fazla bir süre için bir android cihaz kullanıyorsanız, bu güncelleme mevcut nesil android cihazların çoğu için mevcut olduğundan, telefonunuzda KitKat 4.4 güncellemelerini yüklemiş olmanız gerekir. Güncellemeler birçok yeni özellik ile geldi ve kullanıcılar performansta bir iyileşme gördü. Ama yine de kullanıcıların karşılaştığı bazı hatalar var. Google oyun deposu hatası 24 bunlardan biridir. Bu hata çoğunlukla, kullanıcılar Google Play'de bazı uygulamaları güncellemeye veya yüklemeye çalışırken ortaya çıkar. Google oyun mağazası hatası 24 ile karşılaşırsanız, bu hatanın SAN (android RunTime) 'da yüklü olan uygulamaları etkilediğini fark etmiş olabilirsiniz.

Birçok uygulama arasında, WhatsApp bu hata 24 tarafından etkilenen böyle bir uygulama. Ancak, bu yazıda ben bu Google play Store hatası düzeltmek için yöntemleri tartışacağız. 24 onları takip edin ve bu hatayı kurtulun.

Ayrıca bkz. Google Play Store rpc hatası nasıl düzeltilir?

Google Play Store hatası 24 nasıl düzeltilir?

Google play store hatasını düzeltmek için gereken adımlar 24

Yöntem 1 : Bu yöntem, hatayı kesin olarak düzeltecektir, ancak kök gereksinimi vardır.

> Önce Root Manager gibi bir dosya yöneticisi kurmalısınız.

> Dahili depolama android / data / com.whatsapp'a göz atın

> Daha sonra com.whatsapp adlı klasörün silinmesi gerekiyor.

> Şimdi tekrar Google Play Store'dan WhatsApp'ı yükleyin.

 

Yöntem 2 : Önemsiz dosyaları Cleanmaster ile silme

> Android cihazınıza Claenmaster'ı yükleyin.

> WhatsApp uygulamasını kaldırın.

> Claenmaster'ı başlatın, önemsiz dosyaları arayın ve bunları temizleyin. Önemli dosyalar Claenmaster tarafından algılanırsa, silmeden önce bunların işaretini kaldırın.

Yöntem 3

İlk iki yöntem Google oyun mağazası hatası 24'ü çözemezse, fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Ancak bundan önce, android cihazınızda önemli verileri ve uygulamaları yedekleyin.