Google play store hatası 911 nasıl düzeltilir?

Google play store hatası 911, herhangi bir uygulamayı güncellemeye çalışırken kullanıcıların karşılaştığı oyun mağazasındaki hatalardan biridir. Bu çeşitli şekillerde düzeltilebilen çok basit bir hatadır. Sabitleme yöntemleri demet vardır ve android cihazınızda Google oyun mağaza hatası 911 düzeltmek için tek tek deneyebilirsiniz.

Ayrıca bkz. Google Play Store nasıl düzeltilir? Kimlik doğrulama hatası yok

Google play store hatası 911 nasıl düzeltilir?

Google play store hatası 911'i düzeltme yöntemleri

İlk yöntem: Önbelleği temizle ve verileri temizle

Önbelleği ve verileri temizlemek Google Play Store ile ilgili her türlü hatayı çözmeye çalışan ilk denemedir. Bunun için yolu takip et.

Ayarlar> Uygulama yöneticisi> Tümü> Google Play Store> Durdur düğmesine zorla'yı tıklayın ve ardından net verileri seçip önbelleği tek tek temizleyin.

Şimdi uygulamaları güncellemeye çalışın ve başarılı değilse diğer yöntemlere doğru ilerleyin.

 

İkinci yöntem:

Bunu kullanıyorsanız, bu hata Wi-fi ağıyla da ilişkili olabilir. Wi-fi'de bir web sayfası girişi gereklidir ve kimlik doğrulama süresi dolduğunda sorun ortaya çıkar. Bu yüzden herhangi bir tarayıcı üzerinden APN'ye giriş yapmanız gerekiyor ve uygulamayı şimdi güncellemeye çalışın.

 

Üçüncü Yöntem: Diğer ağa geç

Wi-fi ağından başka bir ağa geçmek, bazen 911 Google play store hatasını düzeltmenize yardımcı olabilir. Bunun için de deneyin ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

 

Dördüncü yöntem: Mobil veri bağlantısını kullan

İkinci ve üçüncü yöntemi denediyseniz, ancak sorun henüz çözülmediyse, kullandığınız kablosuz ağı ve diğer ağları kapatın ve mobil veri bağlantınızı kullanarak uygulamayı güncellemeye çalışın. 3G her zaman en iyisidir. Ancak, uygulamanın boyutu çok büyükse, mobil veri bağlantınızı kullanmak mümkün olmayacaktır.

Ancak, tüm yöntemler çok kullanışlıdır. Umarım yukarıdaki yöntemlerden herhangi biriyle Google Play Store hatası 911'i düzeltebilirsiniz.