Google play store hatası 927 nasıl düzeltilir?

Binlerce Google oyun deposu hatası var ve 927 hatası bunlardan biri. Bu hata, Google Play Store'dan herhangi bir uygulamayı indirmeye veya güncellemeye çalıştığınızda oluşur. Ancak Google Play Store hatası 927'yi düzeltmek için birkaç çözüm olduğundan endişelenmeyin.

Google oyun mağazası hatası 498 veya benzeri gibi benzer sorunlarla karşılaşırsanız, çözümleri almak için önceki yayınlarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca bkz. Google Plat mağaza hatası 403 nasıl düzeltilir?

Google play store hatası 927 nasıl düzeltilir?

Google play store hatasını 927 düzeltmek için yöntemler

Yöntem 1: Önbelleği ve Verileri Temizle

Sorundan kurtulabileceğiniz ilk yöntem, Google Play Store'dan önbelleği ve verileri kaldırmaktır. Bunu yapmak için Ayarlar, Tümü'ne gidin ve ardından Google Play Store'u seçin. Şimdi zorlama, Force stop seçeneğini seçerek uygulamayı durdurur. Önbelleği ve verileri Google Play Store'dan temizleyin. Uygulamayı şimdi indirmeyi deneyin ve herhangi bir sorun olursa, Google Play Store güncellemesini kaldırmanız gerekiyor. Uygulama ayarları> Tümü> Google Play Store'a gidin> Bunun için güncellenmiş sürümü kaldırın.

Şimdi oyun mağazalarından uygulama indirmeyi başarılı olacak.

 

2. Yöntem: Gmail hesabını kaldırın ve ekleyin

Bu işlemde öncelikle Sistem ayarları> Hesaplar> Google> Gmail hesaplarını kaldır'a giderek Gmail hesabını kaldırmanız gerekir.

Şimdi başka bir gmail hesabı kullanarak giriş yapın.

Yine Google oyun deposunun Force stop uygulamasını gidip önbelleği ve verileri temizleyin.

Ardından Hesap ayarlarına giderek Gmail hesabını tekrar ekleyin.

İşlem düzeltildi ve Google Play Store hatası 927'yi bu şekilde düzeltebilirsiniz.

 

Yöntem 3: Yetersiz bellek

Bazen yetersiz telefon belleği nedeniyle indirme başarısız olur ve bu da 927 hatasını gösterir. Bu nedenle, Google Play Store'dan herhangi bir uygulamayı indirirken veya güncellerken herhangi bir hata alırsanız önce belleği kontrol edin.

Bu yüzden, üç yöntemin hepsi, sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olabilecek çok faydalıdır.