Google Play Store kimlik doğrulama hatası nasıl düzeltilir?

Google Play Store kimlik doğrulama hatası, bazı hileleri takip eden bir anda sabitlenebilen oyun mağazasıyla ilgili çok basit bir sorundur. İşlemler aşağıda tartışılmıştır.

Google Play Store ile ilgili başka sorunlarla karşılaşırsanız, Technobezz adresini ziyaret edin. Orada birçok problemi ve çözümlerini tartıştık.

Ayrıca bkz. Google Play Store hatası düzeltmesi 24

Google Play Store kimlik doğrulama hatasını düzeltmenin yolları

İlk yöntem: Google hesabınızı kaldırın ve ekleyin

Google oyun deposu yeni sürüme geçirilirken, bazen Android kullanıcıları oturum açma sorunu nedeniyle bu hatayı yaşıyor. Bu yüzden önce Ayarlar> Hesap> Google> Google hesabını kaldır'a gidin. Bu size hata mesajı veren hesap olmalıdır. Şimdi tekrar hesabı ekleyin. Büyük olasılıkla Google Play Store kimlik doğrulama hatasını düzeltir. Bunu kontrol etmek için şimdi herhangi bir uygulamayı indirmeyi veya güncellemeyi deneyebilirsiniz. İkinci yöntem: Google Play Store'dan önbelleği ve Verileri temizle

İlk yöntemden memnun değilseniz ve hala sorunla karşı karşıyaysanız, sorunu gidermek için ikinci yöntemi uygulayın.

> İlk önce ayarlara gidin.

> Sistem ayarları öğesine dokunun.

> Uygulamayı Yönet'i seçin.

> 'Tümü'ne dokunun.

> Google Play Store'u bulmak için aşağı kaydırın.

> Bunun üzerine tıklayın ve önbelleği temizle ve veriyi oyun deposundan kaldırmak için verileri tek tek temizleyin.

Önce ilk yöntemi deneyebilir ve sonuç başarısız olursa, telefonunuzu yeniden başlatıp Google Play Store kimlik doğrulama hatasını düzeltmek için ikinci yönteme geçebilirsiniz. Üçüncü yöntem: Google Play Store güncellemelerini kaldırın

Üçüncü yöntem, Google Play Store güncellemelerini Google Play Store'a giderek ayarlardan kaldırmanızı ve ardından uygulamayı tıklayıp güncellemeleri kaldırmanızı gerektirir. Güncellemeler kaldırıldıktan sonra, Android telefonunuzun Google Play Store'u telefona yüklenmiş olan sürüme geri döner. Şimdi en son Google Play Store'u yükleyin ve tekrar oturum açın.

Yukarıdaki tüm hileler, basit bir şekilde basittir ve kolay bir şekilde oyun deposu kimlik doğrulama hatasını kaldırabilirsiniz.