Google play Store nasıl düzeltilir bağlantı özgürlüğü yok

Bu, kullanıcıların, Freedom uygulamasını yüklediklerinde çoğu zaman karşılaştıkları yaygın bir hatadır ve Google ödeme deposu, ağ düzgün bir şekilde çalışıyor olsa da Bağlantı yok diyerek çalışmayı durdurur. Bu hata birçok şekilde düzeltilebilir ve yöntemler aşağıda açıklanmıştır.

Ayrıca bkz: Google Play Store sunucusu nasıl düzeltilir? Error

Ayrıca bkz: Google Play Store hatası 927 nasıl düzeltilir?

 

Google play Store nasıl düzeltilir bağlantı özgürlüğü yok

Google oyun mağazasını düzeltme yöntemleri Bağlantı yok Özgürlük

 

İlk yöntem:

Önbelleği ve verileri temizlemek Google Play mağazasını düzeltmenize yardımcı olabilir Bağlantı özgürlüğü yok. Öncelikle, Google oyun mağazasına ayarlardan gidin ve Zorla durdur düğmesine tıklayın. Ardından önbelleği temizle ve veri düğmesini temizle ve telefonunu yeniden başlat. Hata şimdi düzeltilebilir.

 

İkinci yöntem:

Tarih ve saat dilimini kontrol edin ve doğru şekilde ayarlayın. ABD'deki kullanıcılar, cihazlarına özgürlük uygulamasını yükledikten sonra saat dilimini değiştirmelidir. Bu, NO bağlantı hatasının büyük bir nedeni olabilir. Bu yüzden, sorunun çözülüp çözülmediğini görmek için Google Play Store'dan bazı uygulamaları indirmeyi deneyin.

 

Üçüncü yöntem:

Cihazın sıfırlanması, Google oyun mağazasının bağlantı özgürlüğünü düzeltmek için harika bir yardımcı olabilir. Yani bunu da dene.

 

Dördüncü yöntem:

Bu yöntem sorunu çözmek için Kök explorer gerektirir. Bu, problemden kurtulabileceğiniz bir adım adım işlemdir.

  • Öncelikle, Dosya sistemini r / w'ye ayarlamanız ve ardından kökten sisteme vb.
  • Ana bilgisayar Dosyasını (uzantı yok) bulun ve bu dosyanın yedeğini sakladıktan sonra değiştirin.
  • Ana bilgisayar dosyasını daha sonra Metin düzenleyicide başlatın.
  • İki IP adresi olacak. Benzer görünecek ikinci IP adresine # ekleyin # 127.47.231.138 android.clients.Google.com mtalk.google.com
  • Kaydedin ve telefonunuzu yeniden başlatın. İşlem tamamlandı.

Beşinci yöntem:

İkinci ip adresinden sonuna kadar her şeyi kaldırın ve ana bilgisayar dosyasını kaydedin. Şimdi telefonunuzu yeniden başlatın ve sorunun giderilip giderilmediğini görün.