Google Play’de Uygulama En İyi Fırsatlar Nasıl Bulunur?

Android cihazınızda Google Play’i başlattığınızda, birçok uygulamaya anında erişebilirsiniz. Birçoğu ücretsiz, ancak çoğu bedeli var. Örnek olarak ay okuyucuyu ele alalım. Benim için en iyi e-kitap okuyucu ve iki uygulama var: Moon Reader ve Moon Reader Pro. Birincisi oldukça iyi ve ücretsiz olsa da, ikincisi daha da iyi çünkü ek özelliklerle birlikte geliyor. Ayrıca 4,99 $ fiyatla geliyor.

Birçok Android kullanıcısı Google Play’de uygulamalarda en iyi fırsatları nasıl bulacağınızı merak ediyor. Hepimiz bir uygulamanın fiyatının düştüğünü görmeyi seviyoruz. İlk seçenek, uygulamayı dilek listesine eklemektir. Uygulamanın adını Google Play’de arama kutusuna yazarak yapabilirsiniz ve listedeki uygulamayı bulduğunuzda, istek listesine eklemek için üç noktaya dokunun. Ardından, her defasında bir, Google Play’de Dilek Listesini açmalısınız (bir kez uygulamayı üç yatay çizgide ve ardından İstek Listesine dokunun) ve bir uygulamanın fiyatını kontrol etmelisiniz. Ancak, bu listede tonlarca uygulamanız varsa, zaman alıcı olabilir. Daha iyi bir seçenek var – AppSales adlı bir uygulama. Bu uygulama indirimleri izler ve istediğiniz uygulamanın fiyatı düştüğünde size bildirir.

Ayrıca şunları da okuyabilirsiniz: Oyun Mağazasında Ebeveyn Denetimlerini Etkinleştirme

Google Play’de uygulamalarda en iyi fırsatları nasıl bulabilirim?

www.cultofandroid.com

 

İlk önce, AppsSales’i indirip yüklemeniz gerekir.

Apps Sales’ı İndirin

    Sonra uygulamayı başlatın. İki bölüm göreceksiniz: Satış ve İzleme Listesi Satış bölümü, şu anda satışta olan tüm uygulamaları size gösterecek, bu nedenle belki de ihtiyacınız olan bir şeyi bulacaksınız. Kolayca istediğinizi bulmak için filtreleri ayarlayabilirsiniz. Ayarlar’ı tıklayın. Buradan, filtreleri istediğiniz gibi ayarlayın Göz simgesine dokunarak İzleme Listenize istediğiniz uygulamaları ekleyebilirsiniz (ücretsiz 10 uygulama ekleyin) göz simgesine dokunarak Uygulama, seçilen uygulamaların fiyatı düştüğünde sizi bilgilendirir Uygulama da yeni satışlar olduğunda sen

 

Bu uygulama kullanımı çok kolaydır ve Google Play’de uygulamalarda en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

 

Image Source: www.androidpit.com

Ayrıca şunları da okuyabilirsiniz: Google Play Arama Geçmişini Silme