Google Play'den APK Dosyası Nasıl İndirilir?

Şimdi, herkes, gereksinimlerimizi karşılayacak en yeni ve kusursuz özelliklerle güncellemek için piyasada daha yeni bir telefon sürümü elde etme eğilimini düzenli aralıklarla uyarladı.

Aynı şekilde, telefonun yazılımı için kullanılan versiyonlar da, kullanmak istediğimiz uygulamaların uyumluluğuna göre yeniden canlanıyor, çünkü her uygulamanın telefonumuzda kullanılan sürümle uyumlu olması gerekmiyor.

Tıpkı Windows PC sistemlerinin yazılımın yüklenmesi için bir .exe dosyası kullanması gibi, Android de Android işletim sistemine yazılım yüklemek için APK dosyalarını (Android Uygulama Paketi) kullanır. Google'ın en yeni uygulamalarını kullanmak ve en son sürümlerini kullanmak için Google Play'den APK indirebilirsiniz. En son Google güncellemelerine erişim sağlamaya çalıştığımızda, Google'dan indirilenler, farklı bir kanaldan indirmeye çalışırsanız, çok fazla zaman harcayarak sabrınızı gösterebilen taşıyıcıları kullanmaya alışkın olduğumuzda, Google Player çok destekleyicidir.

APK dosyalarını herhangi bir x, y, z web sitesinden indirmeyi denerseniz, bazı APK dosyalarının, telefonunuzun güvenliğini tehlikeye atabilecek Kötü Amaçlı yazılım olarak da bilinen kötü amaçlı yazılım içerebileceğinden ve aynı zamanda zarar verebileceğinden lütfen dikkatli olun. anakart ve korsan uygulamalar için erişim vermek, bu yüzden Google oyun deposundan APK indirmek için uzmanlar tarafından en iyi ve tavsiye edilir. Şimdi Google'dan APK dosyalarını indirmek için

Oyun.

APK Downloader için lütfen aşağıda belirtilen talimatları etik kurallara uyun:

1- Çok sayıda APK dosyası indirmek istiyorsanız, Google Chrome'dan bir uzantıya sahip olmak tercih edilir.

2- Uzantıyı masaüstü tarayıcınıza ekledikten sonra, e-posta adresinizin Google Play hesabınızla bağlantılı Chrome uzantınızda saklanacak ve APK indiriciyi ihtiyaç duyacağınız cihaza aktarmasını istediğinizi girmeniz gerekir. Daha sonraki istekleriniz için cihaz kimliğiniz. Cihaz kimliğinizi almak için, cihaz kimliğine eriştikten sonra cihaz kimliğinizi getirecek olan Cihaz Kimliği adlı bir uygulamayı indirin. APK İndirici'ye giriş yapmak için ilişkili cihaz kimliğinden ve şifreden birini kullanıyorsanız iyi olur. Şimdi Google Play Store'a gidin ve APK Downloader'ı arayın. Bir kez bulduktan sonra bilgisayarınıza yüklemeyi tıklayın.

3- Artık APK indiriciyi cihaza aktarmak için cihazınızda 'güvenlik ayarlarına' girerek 'bilinmeyen kaynaklar' özelliğini etkinleştirin. Şimdi telefonunuzu PC'nize bağlayın ve telefonunuzun ekranındaki USB belleğe tıklayın.

4- Yukarıdaki işlemi yapın, APK Downloader'ı kopyalayın ve indirme klasörleri segmentine yapıştırın. Cihazınızı PC'den çıkardıktan sonra, Dosya Yöneticisi uygulamasını kullanarak telefonunuzdaki indirme klasörünü açın, ardından indirilen APK'ya dokunun. İzninizi isteyecek ve kendinizi cihazınıza yükleyecektir. Ve bitti.

APK indiricisini yüklemek, geleceğimiz niş ve zorlu uygulamalar hakkında deneyim sahibi olmak için yepyeni bir fırsat dünyasına açılan bir kapı sunuyor.

 

Ayrıca Oku: Google Play Store Nasıl İndirilir 5.9.12 APK