Google Play’den Müzik Nasıl Alabilirsiniz

Google Play en büyük uygulama mağazalarından biridir. Ancak, uygulamalardan daha fazlasını sunar. Ayrıca eski şarkılardan en son müziklere kadar müzik satın almanızı sağlar. Ayrı şarkılar veya tüm albümler satın almayı seçebilirsin. Sana kalmış. Fiyatlar değişebilir ve bazı şarkılar ve albümler diğerlerinden daha pahalıdır. Google Play’den nasıl müzik satın alabileceğinizi merak ediyorsanız okumaya devam edin. Ayrıca Google Play Müzik’i kullanarak nasıl şarkı ve albüm satın alacağınızı göstereceğiz.

Ayrıca bakınız: Google Play Müzik’in Artıları ve Eksileri

Android’den Google Play’de müzik satın alma

Öncelikle, Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde Google Play’den nasıl müzik satın alacağınızı göstereceğiz. Henüz ödeme yöntemini ayarlamadıysanız, bir noktada yapmanız istenir. Değilse, hemen şarkı veya albüm devam edip satın alabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip et:

  Android cihazınızda Google Play’i açın Şimdi Müzik’e dokunun Arama kutusuna şarkının, albümün veya sanatçının adını yazın ya da En Çok Okunan Şarkılara, En İyi Albümlere, Yeni Çıkanlar, Türler ve Ön Siparişlere dokunarak müziğe göz atın

how to buy music from Google Play

  Satın almak istediğiniz şarkıyı veya albümü bulduğunuzda, üzerine dokunun. Sonra, fiyatı içeren simgeye dokunun.

how to buy music from Google Play

  Son olarak, Satın al’a dokunun.

how to buy music from Google Play

 

Bilgisayarınızda Google Play’den müzik satın alma

Şimdi, bilgisayarınızda Google Play’den nasıl müzik satın alabileceğinizi görelim.

  Google Play Store sayfasına gidin Sonra Müzik’i Satın almak için bir sanatçı, şarkı veya albüm bulmak için arama kutusunu kullanın veya müziğe türe, en iyi grafiklere vb. Göre göz atın. İndirmek istediğinizi bulduğunuzda tıklayın Fiyat ile simgeye tıklayın

how to buy music from Google Play

  Son olarak, Satın al’ı tıklayın.

 

Google Play Müzik kullanarak şarkı ve albüm satın alma

Google Play Müzik aboneliğiniz varsa, 40 milyon şarkıya ve müthiş bir reklamsız deneyimine erişebilirsiniz. Şarkıları ve albümleri çevrimdışı dinlemek için Google Play Müzik’ten indirme seçeneği var, ancak bu sizin için yeterli değilse ve bazı parçalara veya albümlere sahip olmak istiyorsanız, bunları satın alabilirsiniz.

Android’inde Google Play Müzik’i kullanarak şarkı ve albüm satın almanın yolu:

  Google Play Müzik uygulamasını açın İndirmek istediğiniz şarkıyı veya albümü bulun Üzerine dokunun Sonraki menüyü açmak için üç noktaya dokunun

  Google Play Store’a yönlendirileceksiniz Ücretli simgeye dokunun ve ardından Satın al’a dokunun.

Bilgisayarınızda Google Play Müzik’i kullanarak şarkı veya albüm satın almak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin:

  Google Play Müzik sayfasına git Müzik bulmak için üstteki Arama kutusunu kullanın veya En İyi Listeler, Yeni Çıkanlar, vb. ve üzerine tıklayın. Menü açıldığında, Satın al’a dokunun.

  Not: Albüm sayfasını açtıysanız, albümün tamamını satın almak zorunda olmadığınızı unutmayın. Sadece şarkıya tıklayın, üç noktaya dokunun ve menü açıldığında, Al’a tıklayın.

  Google Play Store Sayfasına yönlendirileceksiniz. Şarkının veya albümün fiyatı ile simgeye dokunun ve Satın al’a dokunun.

 

Google Play Müzik kullanarak veya doğrudan Google Play’den şarkı ve albüm satın almak istemeniz fark etmez, hepsi oldukça basittir. Mutlu alışveriş!