Google Play’den Ücretsiz Olarak Nasıl Ücretli Uygulamalar Alınır Meşru Oynayın

Google Play Store, Android uygulamaları ve oyunlarıyla yüklenmiştir. Çok az sayıda uygulama ücretsiz ve reklam destekli olsa da, bazıları nominal bir ücret talep ediyor. Çok sayıda uygulama hala oldukça pahalıdır. Çaresiz kullanıcılar, oldukça riskli olan shareware ve torrent sitelerinden yasal olarak indirilmeye başvuruyorlar. Neyse ki, ücretli uygulamaları yasal olarak ücretsiz almanın birkaç yolu var.

How To Get Paid Apps For Free From Google Play

Kullanıcıların yasa dışı uygulamaları indirmelerini önermiyoruz. Neden? Çünkü bunlara genellikle verilerinizi çalmak için tasarlanan truva atı, kötü amaçlı yazılım, virüs ve kötü amaçlı kod bulaşır. Ayrıca, bazı kötü amaçlı reklamlar kripto incelemesi komut dosyaları yükleyebilir ve telefonunuzdaki istenmeyen pop-up’ları zorlayabilir. Bu kılavuzda, doğrudan veya dolaylı olarak ücretsiz alabileceğiniz ücretli uygulamaları keşfetmenin birkaç yasal yolunu öğreneceksiniz.

Hadi başlayalım.

1. Google Görüş Ödülleri

Şimdiye kadar en sevdiğim seçenek. Mülkiyet basit ama çok etkilidir. Google, size bazı sorular soracağı ve yanıtlamak için Google Play Store kredisi sunacağı anket uygulamasına sahiptir. Bu sorular, Haritalar, Arama, YouTube vb. Gibi farklı Google ürünlerini kullanma deneyiminizle ilgili olabilir.

How To Get Paid Apps For Free From Google Play 1How To Get Paid Apps For Free From Google Play 14

Daha fazla futbol videosu izlemek ister misin? Belirli bir restorandan hoşlandınız mı? Seyahatin nasıl geçti? Google, size daha alakalı içerik göstermek için geri bildirimi kullanır. Bir anket uygun olduğunda bir bildirim alacaksınız. Bu anketler bir zaman sınırı ile geldiğinden hızlıca tamamlamanız gerekir.

How To Get Paid Apps For Free From Google Play 3

Bence bu bir kazan-kazan durumu. Hedeflenmiş sonuçlar elde edersiniz, Google sizi daha iyi tanır ve hedeflenen içeriği ve reklamları gösterir ve Play Store kredileriyle ödüllendirilirsiniz.

Bu kredileri, uygulamaları, e-Kitapları ve filmleri satın almak için kullanabilirsiniz. Her şeyden bir mola vererek kredi kazanmanın meşru bir yolu. Ayrıca, bu anketler genellikle birkaç dokunuş gerektirir ve neredeyse yarım dakika sürer.

Anket sıklığının, soruların ve ödül miktarının bulunduğunuz yere, geri bildirime, Google ürün kullanımına ve diğer değişkenlere bağlı olarak değişeceğini unutmayın.

2. Uygulama Satışları

AppSales, uygulama fiyatlarını takip etmek için kullanılan bir fiyat izleme uygulamasıdır. Dört sekme var. İlki, şu anda hangi uygulamaların satışta olduğunu vurgulayacaktır. Gündelik olarak listelenir. İkinci sekme, son zamanlarda satışa sunulan en son uygulamaları gösterecektir. Üçüncü sekmede yalnızca şu anda ücretsiz olan ücretli uygulamalar bulunur. Sonuncusu benim favorim. İzlemek istediğiniz favori uygulamaların bir listesini oluşturduğunuz yer burasıdır.

How To Get Paid Apps For Free From Google Play 4How To Get Paid Apps For Free From Google Play 5

Arama sonuçlarını, indirimli fiyat, çok sayıda indirme, minimum puanlama gibi filtreler kullanarak özelleştirebilir ve uygulamaları reklamlarla veya son kullanma tarihleriyle gizleyebilirsiniz. Uygulamaları farklı zamanlarda farklı yerlerde satışa sunacağından konumu da değiştirebilirsiniz!

How To Get Paid Apps For Free From Google Play 6How To Get Paid Apps For Free From Google Play 7

Son olarak, anahtar kelimelerle özel bir filtre oluşturabilirsiniz. Daha sonra her zaman ince ayar yapabilirsiniz. Sık sık bir kaç dolar tasarruf sona erebilir uygulamayı kullanmak için basit. Ücretli sürüm size 1.99 $ / yıl mal olacak ve karanlık bir tema, daha fazla filtre seçeneği ve genişletilmiş fiyat geçmişi sunacakken ücretsiz sürüm reklam desteklidir.

3. AppsÜcretsiz

Uygulama satışları, Google Play Store’dan ücretsiz olarak ücretli uygulamalar satın almanın en iyi yoludur, ancak AppsFree daha iyi bir yol sunar. Bu uygulamaların çoğu zaman veya çabaya değer değil. Yeterince iyi olmayan yeni uygulamalardan ya da en son ücretsiz olduklarında reddettiğiniz uygulamalardan bahsediyorum.

How To Get Paid Apps For Free From Google Play 8How To Get Paid Apps For Free From Google Play 9

AppsFree, bu sorunu parmağınızın basit bir dokunuşuyla çözmek istiyor. Emrinde sınırlı filtreler ile tek bir liste var. Görevden alınanlar listesini beğendim. Sadece sağa kaydırın ve bir dahaki sefere ücretsiz tekrar bu uygulamayı görmeyeceksiniz. Bununla birlikte, satıştaki uygulamaları izlemenin bir yolu yoktur. Ancak, Reddedilenler listesini ne zaman bir kalp değişikliğiniz varsa görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamaya ücretsiz, karanlık bir tema ile geliyor ve reklam destekli.

4. Reddit

Efsaneye göre, aklınıza gelebilecek her şey için bir alt dizin var ve daha sonra biraz daha var. Eh, Google Play Store fırsatlar için de bir subreddit var ve bu çok aktif. Oyunlar için de ayrı bir tane var. Grubun üyeleri ya indirimli bir fiyatla sunulan ya da ne zaman olursa olsun tamamen ücretsiz olan uygulamaları paylaşırlar.

How To Get Paid Apps For Free From Google Play 10

Sonuç, hızlı bir şekilde uygulama adı, fiyatı ve indirim oranını tarayabileceğiniz konu listesidir. Bu alt kayıtları görüntülemek için Reddit’e kaydolmanız bile gerekmez.

5. Google Promosyonları

Google, kendi tanıtımlarını yapar ve genellikle uzak ve geniş olsalar da, zaman zaman ortaya çıkıyor gibi görünmektedir.

How To Get Paid Apps For Free From Google Play 11

Play Store bildirim alanında onlara bakın.

6. Beta TestingCatalog

Farklı geliştiricilerin beta testi söz konusu olduğunda farklı kuralları vardır, ancak çoğu uygulama veya oyun geliştiricisi beta sürümünü ücretsiz olarak yayınlar. Geri bildirim paylaşarak geliştiriciye yardımcı olmak için indirebilir ve kullanabilirsiniz. Çoğu zaman, nihai veya piyasaya sürülen sürüme yükseltme yapmanıza ve piyasada mevcut olduğunda ücretsiz olarak kullanmanıza izin verilir.

How To Get Paid Apps For Free From Google Play 12How To Get Paid Apps For Free From Google Play 13

Şu an beta sürümünde yaklaşmakta olan uygulamaları bulmanın iki yolu var. Bunun bir yolu, Google Play Store’daki terimi – beta. Beta TestingCatalog uygulamasını indirmek için başka bir yoldur. Halen uygulamaları için beta testi arayan tüm geliştiricileri listeler.

Freebies Eğlencelidir

Freebies kim sevmez? Hepimiz yapıyoruz. Bunlar, Google Play Store’dan ücretsiz olarak ücretli uygulamalar almanın en iyi ve yasal yollarından bazılarıdır. Yine, sel veya gölgeli alanlara gitmeyin, çünkü genellikle güvenli değildirler ve biz de onu kandırmayız.

Sıradaki: Play Store’dan en iyisini nasıl çıkaracağınızı bilmek ister misiniz? Seni güçlü bir kullanıcı yapacak 10 kullanışlı ipucu ve püf noktası öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.