GTA V’de Para Kazanmanın En İyi 6 Yolu

Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi, Grand Theft Auto 5’te gerçek dünya parası kazanmak neredeyse imkansız değilse de zor. Oyunda sanal para kazanabilirsiniz. Ancak bazen, gerçek hayatta para kazanmak kadar sanal para ile para kazanmak neredeyse zor gibi görünüyor. İyi haber şu ki, GTA V’de iyi miktarda para kazanmaya başlamanın birkaç kolay yolu var, ancak yine de işe koymanız gerekecek.

Aşağıdakileri takip ederseniz, Grand Theft Auto V’de dolar faturalarını nasıl yapmaya başlayabileceğinizi göstereceğiz! İşte buradalar.

Kaydet, kaydet ve kaydet!

GTA V’de “para kazanmanın” ilk yolu sadece tasarruf etmektir! Evet, parayı cebinizde tutmanın bir numaralı yolu bu. GTA V’de paranızı harcayabileceğiniz, oyun içi deneyiminize değer katacak çok aptalca şeyler var ve bu aptal küçük şeyler paranızın karşısına çıkıyor. Bu öğelere hayır derseniz, daha büyük öğelerden tasarruf etmek için sanal banka hesabınızda oldukça fazla para tutabileceğinizi göreceksiniz.

Rob Mağazaları

GTA V’de hızlı para kazanmanın bir başka yolu da Los Santos’daki mağazalardan soymaktan geçiyor. Bu sizi 50 ile 1000 $ arasında net değere ulaştırabilir. Çok değil, ama zamanla ekleyebilir ve zaman içinde soyabileceğiniz mağaza miktarına bağlı olarak oldukça hızlı bir şekilde. Bununla birlikte, polisi hızlı bir şekilde kuyruğunuza sokacağınız için riskli olabilir. Ve eğer dikkatli olmazsanız, aldığınız yıldızların miktarına bağlı olarak, çok kolay bir şekilde kolayca ölebilirsiniz ve hesabınızdaki bu paraların birçoğunu kaybedebilirsiniz.

Hayatta kal

Para kazanmanın bir başka yolu da hayatta kalmak! Öldüğünüzde, şahsınıza yaklaşık 500 dolar kadar para da kaybedersiniz. Ve para kaybetmekten alıkoyamazsın. Paranızı bankanızda tutarken ve hiç kimsenizde kalmazsanız, oyun “banka faturası” için banka hesabınızdan bile 500 dolar düşecektir. Ne kadar öldüğünüze bağlı olarak, ne yazık ki önemli miktarda para olabilir . Hayatta kalırsanız, bu paradan tasarruf edebilirsiniz ve potansiyel olarak binlerce doları emrinizde tutabilirsiniz.

Soygun Zırhlı Kamyon

Ayrıca, Los Santos şehri çevresinde dolaşan zırhlı araçlardan bazılarını almayı düşünebilirsiniz. Bu kamyonların içinde 5.000 $ veya daha fazla olabilir, bu nedenle başarılı bir şekilde bir soygunu başarabilirseniz, sadece bu zırhlı kamyonlardan çalarak kolayca 20.000 $ veya daha fazla kazanabilirsiniz. Para kazanmak için hızlı bir yoldur, ancak bu kamyonları ararken zaman zaman harcayabilir.

Gayrimenkullere Yatırım

GTA V’de para kazanmanın en iyi ve “adil” yollarından biri mülk satın almaktır. Emlaklar size haftalık bazda para kazandırabilir ve yabancı ot çiftliği gibi bir şeyi gerçekten geliştirebiliyorsanız, bir seferde yüzbinlerce dolara çok fazla ürün satabilirsiniz. Böyle şeyler yapmak çok zaman alır, ancak muhtemelen en iyi yöntemdir, çünkü yüz bin dolar veya daha fazla artış elde etmenin bir sürü yolu yoktur. Bu parayı alırsanız ve diğer mülklere yatırım yapmaya başlarsanız, bu paraları iki katına bile çıkarabilirsiniz. Tabii ki, bu daha fazla zaman alıyor, ancak kazanabileceğiniz nakit miktarı çılgınca.

Hile kodları

GTA V’de para kazanmanın en iyi ve en kolay yolu hile kodları kullanmaktır. Ne yazık ki, elinizde veya banka hesabınıza sihirli bir şekilde birkaç bin dolar harcayacak herhangi bir kod yoktur; ancak, araba üretmenize, istenen seviyeleri düşürmenize ve hatta yenilmez olmanıza izin verecek hile kodları var. Bununla birlikte, doğrudan para almak için bir hile kodu kullanamayabilirsiniz, ancak oyundaki diğer hile kodlarından yararlanarak kolayca bir miktar kolay para kazanabilirsiniz.

Karar

Gördüğünüz gibi, GTA V’de para kazanmak biraz zor, özellikle de ilk başladığınızda ve hiçbir şeyi karşılayamıyorsanız. Ancak, topun özelliklerinde yuvarlanmasını sağladığınızda, kısa sürede nakit olarak yüzeceksiniz.