Güncelleme Ekranı Başlatılırken Samsung Galaxy J7 Nasıl Onarılır

#Samsung #Galaxy # J7, bugün piyasada bulunan daha iyi performans gösteren orta menzilli Android akıllı telefon modellerinden biridir. Bu cihaz, multimedya içeriğini görüntülemek için mükemmel hale getiren 5.5 inç ekran, düşük aydınlatma koşullarında bile mükemmel kalitede fotoğraflar çeken 13MP arka kamera ve daha uzun kullanım süresi için 3300 mAh pil içeren birkaç olağanüstü özelliğe sahiptir. az. Bu sağlam bir performans cihazı olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, güncelleme ekranı sorununu başlatmada takılı kalan Galaxy J7 ile başa çıkacağız.

Bir Samsung Galaxy J7 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Güncelleme Ekranı Başlatılırken Samsung Galaxy J7 Nasıl Onarılır

Sorun: İyi günler, Bugün Samsung J7 ile ilgili bazı sorunlar yaşıyorum. Ben ilk sorun tamamen bir veya iki kez geçmişte oldu ama normalde sadece bir güç endişe alan olmamıştı sadece güç düğmesine basmak mümkün ve yeniden başlayacak oldu. Ekranınız beklenmedik bir şekilde siyaha dönerse ve tekrar açılmazsa ne yapacağınıza dair makalelerinizden birinde belirtilen tüm yöntemleri kullanarak sorunu gidermeye çalıştım. Aslında bir yere geldiğimden biri, ev düğmesini, güç düğmesini ve ses açma düğmesini basılı tutmaktı, o zaman yeniden başlatma veya bunun gibi bir şey için tarama demek olurdu .. bu süreçte bir sonraki adım ses seviyesini basılı tutmaktı Ben bir sistem kurtarma iyi yapabildi kadar anahtar birkaç kez denedim ve sonra benim telefon başka bir şey yaptı. Şimdi mavi ekran ve küçük droid adam ile sistem güncellemesini başlatmayı söylüyor. Bugün diğer günlerden farklı yaptığım tek şey, telefonun sorunsuz çalışmasının yanı sıra ses efektleri için kurulduğundan beri hemen hemen hiç kullanmadığım bir uygulamaya çarptı. Bunun yardımcı olup olmadığından emin değilim ve başka sorularınız varsa lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Fabrika ayarlarına sıfırlama yapmadan önce her şeyi denemek istiyorum. Umarım yardım edebilirsin! Teşekkürler

Çözüm: Bu özel sorunu gidermeden önce, telefonu tamamen şarj ettiğinizden emin olmalısınız. Gerekirse telefonu duvar şarj cihazına bağlayın ve önce şarj olmasını bekleyin. Telefonunuzda takılı bir microSD kart varsa, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına geçmeden önce bunu çıkarmanız gerekir.

Yazılımdan sıfırlama gerçekleştirme

Bu durumda yapmanız gereken ilk şey yumuşak bir sıfırlamadır. Bu, telefon yazılımı yenileneceğinden genellikle küçük yazılım aksaklıklarının neden olduğu sorunları çözecektir.

    Güç ve Sesi kısma tuşunu 45 saniyeye kadar basılı tutun. Cihaz yeniden başlarken bekleyin.

Telefonun başarılı bir şekilde önyükleme yapıp yapmadığını kontrol edin.

Sorunun Güvenli Modda olup olmadığını kontrol edin

İndirdiğiniz bir uygulamanın bu soruna neden olabileceği durumlar vardır. Durumun bu olup olmadığını kontrol etmek için, yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların bu modda çalışmasına izin verildiğinden telefonu Güvenli Mod’da başlatmanız gerekecektir.

    Cihazı kapatın.Güç tuşunu cihaz adıyla ekranın ötesine basılı tutun. Ekranda ‘SAMSUNG’ göründüğünde, Güç tuşunu bırakın.Güç tuşunu bıraktıktan hemen sonra Sesi kısma tuşunu basılı tutun. Ekranın sol alt köşesinde güvenli mod görüntülenecektir. ‘Güvenli Mod’ seçeneğini gördüğünüzde Sesi azaltma tuşunu serbest bırakın.

Sorun bu modda ortaya çıkmazsa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun hangi uygulama olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Önbellek bölümünü silin

Bozuk bir sistem önbelleğe alınmış verilerin bu soruna neden olabileceği durumlar vardır. Bu nedenle, telefon yeniden başlatıldığında bu verileri yeniden oluşturacağından bu verileri silmek iyi bir fikirdir.

    Sesi Açma tuşunu ve Ana Ekran tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Cihaz logosu ekranı görüntülendiğinde, yalnızca Güç tuşunu serbest bırakın Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ ‘, Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye boyunca görünecektir).’ Önbellek bölümünü sil ‘seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç tuşuna basın. Evet ‘i seçin ve seçmek için Güç tuşuna basın. Silme önbellek bölümü tamamlandığında,’ Sistemi şimdi yeniden başlat ‘vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin.

Fabrika ayarlarına sıfırlama

Dikkate alınması gereken son bir sorun giderme adımı fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Bu, telefonunuzu orijinal fabrika durumuna geri getirecektir. Telefon verilerinizin işlem sırasında silineceğini unutmayın, bu yüzden devam etmeden önce yedek bir kopya oluşturduğunuzdan emin olun.

    Sesi Açma tuşunu ve Ana Ekran tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Cihaz logosu ekranı görüntülendiğinde, yalnızca Güç tuşunu serbest bırakın Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ ‘, Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye boyunca görünecektir).’ Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın. ‘seçeneğini seçmek için Güç düğmesine basın.’ Evet – tüm kullanıcı verilerini sil ‘vurgulanır. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın. Ana sıfırlama tamamlandığında,’ Sistemi şimdi yeniden başlat ‘vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın. telefon, sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeye çalışın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve arızalı bir donanım bileşeninden kaynaklanabileceğinden kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuyoruz ancak hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.